Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az esti iskola? Aki...

Milyen az esti iskola? Aki ilyen tagozatra járt, mesélne nekem róla?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan tamtárgyaink vannak, mint gimiben vagy készségtantárgyak nincsenek? Ott is heti szinten minimum számonkérik a leadott anyagot? Igazából mindenre kíváncsi vagyok, amit érdemes tudni róla.

2019. aug. 5. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a "gimiben" helyett nappali tagozatot akartam írni.
2019. aug. 5. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Estire ne menj. Nagyon rossz. Nem is adják meg rendesen a tananyagot. Ha fiatal vagy nappaliba menj. 23 éves korig lehet menni. De kerüld el az esti sulit. Azzal csak elcseszted az életedet. Ha teheted inkább levelezősre menj. Ne Estire.
2019. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Estire jártam 4 évig, életem legjobb döntése volt. Sok önszorgalom kell hozzá az igaz, de meg lehet csinálni. Nekem szerencsére nagyon jó tanáraim voltak, konkrétan jobb érettségiket írtam mint a volt nappalis osztálytársaim. Tantárgyak ugyanazok voltak, amik nem voltak nálunk az a: tesi, rajz, ének, tehát a töltelékek (lehet van még, de most nem jut eszembe több). Órákon nem volt semmiféle számonkérés, egy évben 3 vizsgánk volt, amikre azért kellett tanulni, de nem lehetetlen a dolog. Bent kell lenni mindig, ha a tanárok is látják hogy akarod, akkor segíteni fognak.

Ha gondolod szívesen mesélek még, illetve leírom az iskola nevét is, írj rám nyugodtan. :)

2019. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esti azért szar mert nem birsz mellette munkàt vàllallni. Mivel heti hàromszor menni kell, sok helyen màr délutàn kezdik a tanitàst. Nàlunk minden esti iskola olyan hogy màr 13-14 órakor kezdi a tanitàst. Nem is értem minek nevezi magàt esti iskolànak. Nagy szar amúgy. És még lenézett engem a tanàr hogy suli mellett nem volt munkàm. Hàt hogy lett volna könyörgöm?? Max alkalmi diàkmeló és ennyi. Levelezös többet ér csak szombaton kell menni nyilvàn ott akkor sok mindent leadnak de legalàbb birsz mellette dolgozni ha akarsz.
2019. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én estire jártam, mert dolgoztam mellette. Hétfőn és szerdán volt tanítás.


Tisztában voltak vele, hogy mindenki dolgozik, így rugalmasak voltak és rugalmasabban kezelték a hiányzásokat.


Voltak számonkérések kb kéthavonta, félévente meg voltak nagy vizsgák.


Igazából az a necces, hogy otthon kell rengeteget tanulni, ehhez pedig önfegyelem és önszorgalom kell.


Mi csak az érettségi tantárgyakat tanultuk. Majdnem kitűnőre érettségiztem, de mondjuk én eléggé stréber is voltam. :D

2019. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!