Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg anyummal...

Hogy értessem meg anyummal hogy nem akarok angol tagozatra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Itt a 8. osztály..és most jött el az idő hogy válasszunk iskolát. Már meg is van, de anyum nagyon erőszakolja rám az angol tagozat. Egy erős csoportba járok belőle, de sajnos csak hármas vagyok. Mondtam neki hogy nem azért vagyok rossz belőle mert hiányoztam pár órát, hanem mert nem megy. De ő ott mondja a magáét hogy akkor jövőre fog menni, mert fogsz járni különtanárhoz és megérted. Ez nem így lesz... Én humánra szeretnék menni (mivel töri, nyelvtan, irodalom 5/5D), és nem angol tagozatra. Már mondtam neki vagy ezerszer, de csak veszekedés lett a vége.

2015. jan. 5. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de egy cipőben járunk
2015. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sziasztok! úgy látom, többen is vagytok, azért a többesszám!

üljetek le otthon, ígérjetek meg fűt fát, hogy ilyen nyelvvizsga-olyan nyelvvizsga, meglesz minden időben, ahogy szeretnék, esetleg, ha anyagilag úgy álltok, ígérjetek meg nyári tanfolyamot + külön tanárhoz elmentek, de egyszerűen emelt óraszámban a suliban nem ezt akarjátok tanulni, mert a későbbiekben nem a nyelvekkel akartok foglalkozni, az csak mint járulékos "kötelező" lesz az életetekben

2015. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A felhasználó ***** válasza:
100%
Angollal többre mész mint a történelemmel, nyelvtannal, irodalommal együttvéve.
2015. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig csak nyernél vele hosszútávon!!


töri, nyelvtan, irodalomból nem fogsz tudni megélni normálisan. Tolmácsként meg kapkodni fognak utánad

2015. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a lány mellett vagyok, bár fontosnak tartom az angol nyelvet is. Az legyen amit ő szeretne, nincs értelme utálatból járnia valahova, csak elcseszik az életkedvét. Ráadásul nyelvvizsgát bármikor letehet és különtanárhoz is bármikor mehet.


Üljetek le a szüleiddel, mondd, hogy ráfekszel az angolra, de téged nem az érdekel, és csak rosszul éreznéd ott magad.

2015. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen az azonban tenyleg igaz hogy nyelvekkel tobbre megyek. De beszelek osszesen 3 nyelven anyanyelvi szinten...es az angol nem megy. :( Akkor probalkozzak meg vele, es talan a kulontanar idovel segitene valamit rajtam?
2015. jan. 5. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!