Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Arc alapján meg lehet mondani...

Arc alapján meg lehet mondani hogy ki milyen ember?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Objektív módon nem. Illetve egy igen sekélyes mértékig talán.
2019. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Meg.

De nem egyszerű és kell hozzá jó sok minden (készségek és tapasztalatok), no meg nem egy teljes jellemrajzot fogsz összeállítani egy fotó alapján. Az nem különösebben működik.

Viszont ha valakit szemtől-szemben látsz, az arc (a test, a mozdulatok és kisugárzás) alapján igen is fel lehet ismerni egyes fő vonásokat. Nekem eddig nagyon sokszor sikerült már és ha csalódtam is, az főleg azért volt, mert az első benyomásomat félredobtam, megismertem az embert, aztán kiderült, hogy nem volt alaptalan az első ellenszenv és fenntartások.

De úgyis le leszek hurrogva. :D

2019. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet így megállapítani. Velem is volt olyan hogy egy osztálytársam nagyon fennhordta az orrát és mindenki azthitte hogy egy nagyképű királykisasszony aztán kiderült hogy egy szerény jószívű lány. De olyan is volt hogy ránézésre úgy gondoltam valakiről hogy egy nagyképű, szarkavaró és kiderült hogy az is.
2019. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt elég sűrűn meg tudom állapítani arcról ha valaki nagyon ostoba, de ennél többet nem :)
2019. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt tudom arc alapján megmondani nagy pontossággal, hogy ki mennyire tanult. (szakmunkás-érettségi-diploma)
2019. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!