Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani példát arra,...

Tudtok mondani példát arra, amikor a "kisember" összejött, akár össze is házasodott egy világhírű emberrel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, volt-e példa arra (gondolom volt, ezért a kérdés), amikor az abszolút értelemben vett kisember összejött, sőt adott esetben össze is házasodott valakivel aki világhírű és gazdag volt.


Mire gondolok?

-Az egyik fél legyen világsztár szintű (tehát tényleg világhírű, az Instagram-celebek, iskolai rockzenekarok tagjai meg a Barátok közt-szereplők nem játszanak), olyan színész/zenész/politikus/üzletember/modell/sportoló/tudós stb., akit a világ minden részén ismernek, milliók kedvelik őket és ebből kifolyólag dollármilliomosok.

-A másik fél viszont abszolút hétköznapi ember, tehát még csak nem is regionális híresség és nem is multimilliomos vagy akár milliárdos (tehát nem üzletember meg arab sejk fia meg hasonlók akik nem híresek ugyan, viszont piszok gazdagok), hanem tényleg átlagember: bolti eladó, takarító, sofőr, pincér, biztonsági őr, tanár stb.

-És még egy dolog: az nem játszik, ha megismerkedésükkor még mind a ketten ismeretlenek voltak, csak utána az egyikük híres lett de együtt maradtak. Én arra vagyok kíváncsi akik már eleve úgy ismerkedtek meg hogy az egyikük közismert volt.


Tudtok mondani ilyen embereket, párokat? Létezik ilyen jelenség? Tudom hogy ritka, de biztos nem példátlan.



2019. jan. 12. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb világsztár házastarsát nem is ismerem úgyhogy biztos sokan vannak.
2019. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen ahogy az elso irja, legtobb sztarnak a parja tok ismeretlen atlag ember.

Egy falubelim osszejott 3 evvel ezelott azzal a rapper sraccal aki nagy sztarnak szamit, magyar eloado de en nem hallgatok rappet es igy nem jut eszembe ki az pedig lattam mar. De tul sok kulonbseg stb mar nincsenek egyutt.

2019. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%

Nem jut szembe a nevük, de valamelyik herceg aki asszem most király talán (?)feleségül vett egy tök átlagos nőt.

Mondjuk az jó lehet, megismersz egy random srácot azt kiderül hogy valami uralkodóház sarja és te leszel a királynő. (Amúgy asszem azóta gyerekük is van) Lehet amúgy tök hülyeséget írtam, az viszont biztos hogy egy átlagos középosztálybeli hölgy hozzáment a herceghez.

2019. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fülöp spanyol király.
2019. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, igen eléggé vérzik a sztori. A trónöröklés nem úgy működik ahogy elképzeled.


Remélem nem Meghan Markle és Harry herceg házasságára gondoltál, mert akkor a sztori azon része is megy a szemétbe, miszerint egy tök átlagos nőt vett el.

2019. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Palácsik Tímea Damu Rolanddal és Andy Vajnával
2019. jan. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Viktória svéd trónörökösnő és Daniel Westling, aki a személyi edzője volt (egyébként a szülei házassága is ilyen, az anyja közrendű; a húga, Madeleine hercegnő férje még a hercegi címet se fogadta el. Az öccse felesége modell volt, szóval ő már nem egészen a "nem híres" kategória).

Vilmos brit herceg és Kate Middleton

Michael Jackson és Debbie Rowe, bár ott csak tenyészkancának kellett a csaj

2019. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cristiano Ronaldo és Lionel Messi is átlagos nővel él.
2020. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Andy Vajnát és Tímeát akartam írni. Azzal a kérdéssel, hogy igazából nem tudom, Andy Vajna világhírű volt-e vagy sem. Ugyanez a kérdés felmerült most másvalakiben az Omega és Kóbor János személye kapcsán. Vagy Tímea vajon tekinthető-e tök ismeretlen embernek, mert Magyarországon már korábban is biztos ismertebb ember volt, mint pl én, hiszen ő Damu Rolanddal volt egy pár.

Vagy az jó példa-e neked, hogy Cserhalmi György (akiről szintén nem tudom, világszerte ismert-e vagy filmes körökben legalábbis) felesége szintén színésznő volt, Erzsi a neve, de szerintem kb csak annyira ismert ember, mint egy reflektorfényben kevéssé élő ember. A férjénél mindenesetre kevésbé ismert.

2021. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!