Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, ti milyen jeleket...

Férfiak, ti milyen jeleket adtok ha bejön nektek valaki?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy unalmas kérdés. Ne haragudjatok.

Köszi ha válaszoltok!:))


2019. aug. 6. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszolitom és megprobalok beszélgetni vele. Ha tetszik a hangja és értelmes, akkor bármi lehet:)
2019. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerős, vagy kolegina, akkor keresem a szemkontaktust (indokolatlan pillanatokban is), és igyekszem minél közelebb kerülni hozzá (geometriailag), illetve egy-egy ártatlan érintés is megtörténhet.


30F

2019. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elõször próbálom vele fel venni a szemkontaktust,ha ez meg van szemezek vele,ha látom hogy érdeklõdik akkor tovább megyek,rá mosolyogok aztán õk álltalában vissza mosolyognak,ezekután oda megyek hozzá :-)

21F

2019. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó. Én például semmilyet. Tök hidegnek, közömbösnek tűnhetek a lány irányába, de valójában megpusztulok belül. A sok csalódás miatt van ez, valamint alapból nem vagyok az az extrovertált csajozógép.


23/F

2019. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Jól láthatóan eljárom előtte valamelyik madárfaj násztáncát. 😀

Habár ez eddig nem volt túlzottan sikeres, de talán egyszer majd...😄

2019. aug. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:))
2019. aug. 7. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!