Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » H*lye vagyok, mert nekem...

H*lye vagyok, mert nekem bejön ha pl férfiak verekednek?

Figyelt kérdés

Na nem mondom hogy állandó jelleggel, de nekem tetszik mikor 1 férfi pl megvéd valakit és neki megy egy másiknak, vagy ilyesmi. Szerintem annyira szexi :D

Ez nálam ilyen defekt hogy ilyen és ehhez hasonló dolgok tetszenek?


2017. jún. 4. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem meg az tetszik ha ket szexi csaj egymasnak ugrik.
2017. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte vagy. Kevés ember mondhatja ezt magáról. :D
2017. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ennek kéne normálisnak lennie nem?

Régebben úgy választottak párt a lányok hogy olyan férfival jöttek össze aki képes lenne megvédeni őket.

Most pedig csak azt látom hogy a normális testalkatú lányok is 2x akkorák mint a "pasijaik" :D

2017. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a verekedés semmilyen formában nem elfogadható.

Undorítónak tartom, amikor 2 pasi verekszik egy p na miatt, aki meg ott szurkol a háttérbe. Én nem tudnám elnézni, ahogy a páromat megverik. Egy ilyen helyzetből senki nem jön ki jól. Én meg nem vagyok se trófearibizli, se nyeremény, amiért harcba kell szállni.

És itt most nem azt az esetet értem, amikor a lányt megtámadja valaki.

2017. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, persze én is arra értem ha úgy hozza az élet hogy meg kel védeni a lányt akkor természetesnek kéne lennie hogy a férfi megvédje.


Az hogy kakasviadaloztatod a srácot az viszont gáz

2017. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok olyat olvastam, hogy valakinek a fiúja összebalhézott egy másik sráccal, aki aztán le is rendezte, és utána a lány elkezdett vonzódni a másik sráchoz.


Mégmielőtt:

"Ez totál fasság, NÁLAM totál nem így működik"

Csak azt mondom, hogy ez egy létező jelenség.

2017. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Az se rossz mikor két fiú megküzd a lányért ha ebben mindenki benne van.
2019. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!