Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet mondani, mivel...

Mit lehet mondani, mivel lehet vigasztalni, kell e egyátalán? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Testvérem 61 éves, én 10 el kevesebb.Nemrég tudta meg egy véletlen baleset miatt történt rtg,és ct n,hogy rosszindulatú tüdődaganata van..:(Semmi tünete nem volt,váratlanul érte.Én is teljesen padlón vagyok ,annyira sajnálom.
2019. aug. 7. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nagyon sajnálom. Mi is át estünk hasonló helyzeteken a családban. Szerintem az a legjobb, ha sokat beszélgettek és próbáljátok meg meglátni az élet szépségében azt is ami ezzel együtt jár, az elmúlást. Ebben sok minden segíthet, kérdés az milyen a világnézetetek. De bárhogy legyen is, együtt szeretetben élni amíg lehet, annál jobb gyógyír nincs.


Lehet tenni még valamit? Tudnak segíteni rajta? Műtéttel?

2019. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem műtik, mert van egy pici áttét a nyirokcsomóban,majd kemót fog kapni, de azt se rögtön....hónap végén, addig még szövetmintát vesznek...

Nem tudom, miért húzzák az időt,miért nem kap minél hamarabb? Májusban volt egy autóbalesetük, amiben könnyebben megsérültek,annak kapcsán röntgenezték, ott láttak egy foltot.További vizsgálatok voltak, és júli közepén derült ki, hogy roszindulatú.

2019. aug. 7. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy az üres vigasztalás nem sokat ér. Inkább beszéld meg vele, hogy mi okozna neki örömet, mik a vágyai, és ezek elérésében segíts neki. Szintén jót szokott tenni a hangulatnak a sok beszélgetés, nevetés (igen nevetés, nem elírás), régi családi sztorik felemlegetése.
2019. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!