Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor lesz a fing társadalmila...

Mikor lesz a fing társadalmilag elfogadott?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy az emberek nem szègyenkeznek miatta, hamem olyan termèszetes lesz bárhol, bármikor elengedni a galambot, mint reggel felkelni.

2019. aug. 7. 15:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem. A köhögés, tüsszentés teljesen természetes. Sőt az is teljesen természetes, hogy mindenki előtt pl az utcán szabadulunk meg az orrváladékunktól, azt egy darab papírba csomagolva a zsebünkbe eltesszük és magunkkal hordjuk. Ezen senki nem akad fenn, pedig ha belegondolunk nem épp gusztusos szokás. De ha valaki természetellenesen nem tartja bent a normál biológiai folyamatai által termelődött gázokat, mert hú mit fognak hozzá szólni, azon mindenki megrökönyödik.

Nyilván nem kell direkt a másik orra alá durrogatni. De ha kell, akkor igenis ki kellene engedni, még ha ez hanghatással is jár. Pont olyan természetesnek kellene ennek lennie, mint a köhögésnek.

2020. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
En dolgoztam regebben egy irodaban, ahol azon ment a verseny; ki tud nagyobbat fingani😌
2021. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Peldaul utcan sztem nyugodtan ki lehet engedni egy jo hangosat is, mert akkora zaj van, h ugyis elnyomja. Raadasul sokan jonnek-mennek, tehat nem evidens, h a te popodbol jott a hang😁
2021. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!