Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha társadalmilag elfogadott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társadalmilag elfogadott lenne, hogy a nőknek több barátjuk, párjuk, férjük, szeretőjük, stb. legyen egyszerre, akkor tartanának többet?

Figyelt kérdés

Vagy a monogámia a nőkben mélyebben van kódolva, mint a férfiakban?


Főleg nők gondolatai érdekelnének erről a dologról, és örülnék, ha a korod is odaírnád. Köszönöm előre is!


2016. máj. 1. 11:32
 1/8 Noren1989 ***** válasza:

Ez nem így van most is, egy szűkebb rétegben?

Viccet félretéve, nem lenne praktikus, így is minden csaj az álompasira vágyik, hát ha még nem lenne ez a számkorlátozás....XDDDDD

26/F

2016. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Társadalmi elvárások ide vagy oda én speciel nem vagyok a monogámia híve...N/28
2016. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

A társadalom nem fogadja el, ennek ellenére sok nőnek van több pasija párhuzamosan. Egyeseknek élettársuk/férjük mellett, mások szingliként tartanak több partnert.

Manapság a nők egyre tudatosabban élik meg vágyaikat.

Ezenfelül, akadnak olyanok, akik nem párhuzamosan, hanem szó szerint egyszerre vannak több partnerrel.

Én pl. kifejezetten élvezem, kedvelem egyszerre több férfival a szexet is. Nekem van férjem, aki ezt tolerálja. Mi szeretjük többesben. Kialakult partnereink vannak, de megfordultunk már swinger klubokban is.

Tapasztalatom, hogy egyre több nő meri megélni intim vágyait is. A legtöbben nem is gondolnák, mennyin keresnek szexuális játékokhoz partnert. Nők és férfiak egyaránt.

Amikor mi belevágtunk ebbe a világba, naivan úgy hittük, nehezen fogunk találni partnereket. De kiderült, nagyon nyitottak az emberek, a színfalak mögött, azaz titokban hihetetlenül sokan élik ki vágyaikat.


39 N

2016. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem hűséges tipus,az pont leszarja a tàrsadalmi elvàràsokat és több pasit is tart egyszerre.Aki a monogàmia hìve,az akkor is ilyen maradna,ha elfogadottabb lenne a hűtlenkedés.
2016. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy gond van:


Ha több barátja van, akkor nem lehet tudni ki a gyereke apja.

2016. máj. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint a két férfi egy nő felállás vonz :)


Vagy egy idegennel úgy,hogy férjem is ott van mint néző :)


De,hogy még fokozzam a kedélyeket egy olyan is tetszene ,bevállalnám együtt élni a kettő férfival :))Ami az egyikből hiányzik benne lenne a másik félben :))

2016. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A r_bancok pont tesznek a társadalmi elvárásokra, akinek ez az igénye az most is megteszi. De ez még mindig egy szűk réteg, szerintem ez hülyeség, hogy meg merik élni a vágyaikat, mintha mindegyiknek szüksége lenne erre, csak nem merné csinálni. Holott a nők többsége a monogámiát szereti jobban, mert megőrülne, ha őt is megcsalnák.

Ugyanaz mint a melegeknél, melegek és próbálják a társadalom nagyobb részére ráhúzni a hajlamaikat, jaj minden férfiben benne van, csak nem éli meg a vágyait. A nagy lóf....

Persze mivel ők ilyen gondolkodásúak, hogy 5 farok kell nekik egyszerre, nem tudják, hogy milyen a másik gondolkodása, ezért elképzelhetetlennek tartják.

2016. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nah, megint a swinger klubbos csóka a kamu "nő" regisztrációjival. Nem tudom mit vársz, hogy a poligámiát terjeszted gyk-n, minden nő be fog lotyósodni ettől szerinted?
2016. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!