Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy engem kicsi koromban műtöttek, és a fél háta csupa heg..

Na már most én nagyon szégyellem. Kellemetlenül érzem magamat hogy mások pedig tök hibátlanok.

És az van hogy strandra is aligha járok. Nem merek bikinit sem venni. Mindig csak egybe részesbe megyek. Nem tudok önmagam lenni. Pedig a bikinik tetszenek. Ti mit tennétek? Érdekelne titeket hogy heges a hátatok? Hogy éreznétek magatokat?


20/L



2019. aug. 7. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10

Ha ennyire zavar, akkor vegyél fel egy pareot (strandkendő)

Amit úgy tekergethetsz magadra, ahogy akarod, amikor kijössz a vízből.

Van rövid, hosszú, csak a hátadra is dobhatod mint egy stólát és a probléma megoldva.

[link]

2019. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De ha szexi vagy úgyis, sztem nem fog érdekelni. Normális ember nem a külsőt tartja fontosnak. KÜLSŐ MEGFOG BELSŐ MEGTART :)
2019. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni a lányokat a strandon, de egy lánynak sem emlékszem, hogy a hátát láttam volna, és hogy milyen volt.
2019. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is heges a hátam, vagyis növési striás. Meg mindig vannak a hátamon óriási undormány pattanásaim (köszönhetően az imádott magyaros étrendemnek 😃 )


És totál leszarom, hogy mások mit gondolnak. Sokkal rondább emberek is vannak, és még őket sem érdekli senki.


(Bár én minden nyaramat starndon töltöttem egész életemben, így nekem az a második otthonom 😃 )

2019. aug. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!