Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mostani kutyabántalmazásos...

A mostani kutyabántalmazásos nőt a fogdában elvileg péppé verték a fogdában. Velem van a baj, ha én ennek a hírnek nagyon-nagyon örülök, és örülnék neki, ha tényleg igaz lenne?

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 11:10
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Igen, veled van a baj. Az önbíráskodás semmire sem megoldás, a nő büntetést érdemel, de bírósági úton.
2019. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem, nem érdemel bíróság által. Én tiszta szívből mondom, hogy ugyanazt megcsináltam volna, mint ő a kutyával: rákötni a teherautóra, és vezetni az autót, amíg kínok kínja közt meghal.
2019. aug. 8. 11:13
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem verték meg. Kamu a hír.
2019. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mindenesetre remélem, megfogják. :)
2019. aug. 8. 11:14
 5/35 anonim ***** válasza:
67%

"Nem, nem érdemel bíróság által. Én tiszta szívből mondom, hogy ugyanazt megcsináltam volna, mint ő a kutyával: rákötni a teherautóra, és vezetni az autót, amíg kínok kínja közt meghal."


Vannak ilyen primitív társadalmak, ahol így működik, ott napi szintű a vérbosszú is. Nem véletlenül alakult ki a bíróság a fejlett világban. Ha egy kicsit elgondolkodsz, egyrészt mikor ilyen gondolatokat forralsz, nem sokban különbözöl ettől a nőtől, másrészt mihez vezetne, ha általanos gyakorlat lenne az, amit most érzelmi alapon, dühödben mondasz.

2019. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
81%
A lényeg épp az lenne, hogy a társadalom nagyobb része ne primitív módon oldja meg a dolgokat
2019. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
56%

Aki ilyent állattal megcsinál, az emberrel is képes. Ha lesittelik, előbb-utóbb úgyis megpörgetik a linóleumon. Egyébként egy Gandhi idézet jut róla eszembe:


"Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik."


És ez nem csak a nemzetekre, hanem az egyes emberekre is igaz véleményem szerint.

2019. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Nem veled van a baj ! :D Remélem hogy péppé verik :)
2019. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

A nő kap párszázezer forintos büntetést egy olyan bűntettért, ahol egy érző lény szenvedett. Ne haragudj, ha az egyenjogúságot itt nem látom.


Értem én a hatalmas nagy liberális eszmét, miszerint pátyolgassuk a népet, akármilyen ótvar selejtek, de vannak emberek (kötük ez a nő), akikkel a saját levesét kéne megetetni.

A dühöm pedig nem pillanatnyi, a hír óta azon töröm a fejem, hogy hogyan lehetne a sokak által aláírt petíciót előrébb juttatni, hogy biztosan minimum egy börtönben dögöljön meg ez a patkány nő.

2019. aug. 8. 11:26
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

"Én tiszta szívből mondom, hogy ugyanazt megcsináltam volna, mint ő a kutyával: rákötni a teherautóra, és vezetni az autót, amíg kínok kínja közt meghal."


Na és akkor te pontosan mivel is vagy jobb nála?

2019. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!