Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha volt már rendőrségi fogdába...

Ha volt már rendőrségi fogdában vagy elvették a jogosítványát, akkor az büntetett előéletű?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 21:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A ha és a volt szavak közé kell a valaki, de úgy nem engedte kiírni.
2011. aug. 14. 21:32
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
ha bevonták a jogosítványát akkor priuszos, de ha azt hiszem nem 3 éven belül történt akkor már nem is veszik figyelembe
2011. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
akkor priuszos ha bűncselekményt követett el és ezért bíróság elítélte. a jogsi elvétele nem jelent magában priuszt.
2011. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
akkor lehet hogy én dolgozok egy különleges kapitányságon, de nálunk valahogy még az is priuszos akinek a kerékpárján nem volt lámpa és feljelentették.
2011. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem az ilyen pitiáner dolgok elévülnek, nem lesz benne az erkölcsi bizonyítványban.
2011. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 tetro ***** válasza:
igen, akkor te valami furcsa helyen dolgozol. volt már bírósági ügyem, rabosítva is lettem. így mondják amikor felvesznek ujjlenyomattal az adatbázisba? és állandóan gyorshajtásért kapok bírságokat. és minden gond nélkül kaptam erkölcsi bizonyítványt. ergo nincs priuszom.
2011. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ó ember én nem beszéltem itt az erkölcsiről

Szabálysértés miatt is priuszos az ember, de az nincs benne az erkölcsibe. És igen elévül pár év múlva

2011. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 tetro ***** válasza:
várjál, a priusz nem azt jelenti, ami fel van tüntetve az erkölcsi bizonyítványban? ami szerint büntetett előéletű vagy?
2011. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

a priusz az az, ha pl ma átmész a piroson, vagy rossz helyen parkolsz vagy akármi és feljelentenek, az előadó megbüntet pénzbírságra vagy akár figyelmeztetést add akkor az már priusz és ha jogerőt követően megint rossz helyen parkolsz akkor mi a gépen a neved alapján rákeresünk, hogy csináltál-e valamit és ott már priuszosként vagy feltüntetve. De a jelenlegi rendszer már magától kidobja hogy miket követtél el.

Én csak a szabálysértés oldaláról tudom megközelíteni, de hogy bcs ügyben mi van azt nem tudom.

2011. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!