Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti írtok személyes blogot?

Ti írtok személyes blogot?

Figyelt kérdés
Olyan blogokat olvasnék, aminek nem egy adott témája van (mondjuk autók, szépségápolás, politika, valamk hobbival kapcsolatos), hanem amiben személyes dolgokat írtok, a veletek történtekről, érzéseitekről, gondolataitokról. Na, valaki?:)

2019. aug. 9. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ritkán mondok ilyet, de: LOL nem. Szerintem pont az ilyen senkik blogja a legviccesebb. Kit érdekel? Akkor már legyen téma. Vagy ott vannak a könyvek. Sokkal érdekesebb, mint a senki napjai.
2019. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért ha van készsége valakinek az írásban, legalább annyi, hogy szépen, gyakorlottan, élevezettel olvashatóan tud foglamazni, az már elég nagy előny ahhoz, hogy megragadja kicsit az olvasót. Innen pedig már csak azon múlik, hogy mennyire szimpatizálunk az íróval és az általa írtakkal.

Persze kinek a pap, kinek a paplan, de én nagy élvezettel olvasgatom mások személyesebbre vett sorait, főleg, ha van mögötte egy ember a saját valóságalapjával.

2019. aug. 9. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:

írtam

vagy 7 éve

2019. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor késői már érdeklődést mutatni az irányába?
2019. aug. 9. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolkodok rajta, hogy belefogok egy blogba, mert az íráskészségem megvan hozzá, és ötleteim, témáim is bőven akadnának.

De egyrészt azt se tudom, hogy kell egy ilyet elkezdeni, másrészt biztos vagyok benne, hogy a kezdeti lelkesedés hamar elszállna, és egy idő után elhanyagolnám. Ma már ritkán lenne időm vele foglalkozni.

2019. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdeklődsz 7 évvel ezelőtti semmi dolgok iránt? Miért nem olvasol tényirodalmat? Annyira nem értem az ilyet, nekem mindig a kíváncsi, pletykás vénasszonyok jutnak eszembe, akiknek mások élete kell csámcsogni. Ezt is pontozzátok le. Aztán olvassátok valaki barátokköztös életét.
2019. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha ennyire nem tetszik neked ez a kérdés és az érdeklődésem, légy oly szíves, és ne foglalkozz vele, de annak semmi értelme, hogy te, meg a sok magadfajta a legártalmatlanabb érdeklődése miatt is lenézi és leszólja a másikat.

Eddig nem zavart, hogy megjegyezted, de a második után azt mondom, hogy jó, akkor bzd meg.

2019. aug. 11. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!