Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember van, akit folyamatos...

Sok ember van, akit folyamatosan érnek a sorscsapások?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem csak negatív dolgok történnek.

Ha esetleg egy kis öröm ér, rögtön rá max 24 órával tuti jön valami szar is.

2019. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok. Csak azokat a sorscsapásokat általában nem a Sors meg az Isten adja, hanem a végtelenül gonosz és önző emberek - vagy ha úgy tetszik, akkor az emberiség.
2019. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most 7 723 549 357 ember van így.

(Jelenlegi világnépesség)

[link]

13 049 A ma éhenhaltak száma

2019. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sok van-e azt, nem tudom,de én közéjük tartozom.
2019. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magamódján mindenkit ver,attól mert valakit mondjuk jó kedvünek látsz vagy boldognak,nem biztos,hogy belülről is mosolyog.
2019. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, akit igen, van, akit szakaszosan, van, akit nem. És van, aki csak erre emlékszik, így a jó dolgok számára olyan, mintha nem is lenne, így csak a panaszáradat megy részükről.
2019. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az első. És általában nincs meg a 24 óra. Értem és elismerem, hogy mindenkinek van gondja, viszont nem mindenkinél ilyen aránytalan a jók és rosszak egymásutánisága, meg a mértéke.

Ami engem illett, már pavlovi reflex lett abból, hogy ha valami kiemelkedően jó (általában apróság, de nekem nagyon jól esik) történik velem, akkor máris bűntudat és félelem tör rám, hogy oké oké, de mi az ára és mekkora pofára taccs lesz belőle, meg mikor? Mindezt igyekszem eltolni magamtól és kiélvezni a jó érzést, kisajtolni belőle a legtöbbet. Hogy aztán ínséges időre legalább egy halvány jó emlékem legyen. Csak az a baj, hogy a legtöbbször ezek a szép emlékek értelmüket vesztik a soron következő csapás után/miatt. A többi esetben csak simán elfelejtem. Tulajdonképp nem tudnék egy olyan jó emléket se mondani, ami nem keserű vagy fájdalmas valamiért. Egyet se. És asszem ez nem annyira általános, jó nyilván nem is annyira ritka, de nagyon nincs rendben.

Nah. Ezt is elmondtam. Nem, mintha lenne értelme.

2019. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De van értelme. Legalább mindketten érezzük, hogy nem vagyunk egyedül.
2019. aug. 10. 16:59
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az engem soha nem vigasztalt. Miért lenne nekem attól jobb, hogy tudom, más is szenved? Igazából csak szomorúbb leszek tőle, mert ezt... ezt senki nem érdemli meg.
2019. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!