Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Letezik olyan, hogy forumfuggo...

Letezik olyan, hogy forumfuggoseg?

Figyelt kérdés
Kb. az egesz napomat Redditen toltom, miota ratalaltam, foleg olyan subokban, amik a hobbijaimhoz kapcsolodnak (tortenelem, pszichologia, stb). Valami elkepeszto intelligens emberek vannak ott, neha ejjel-nappal tudnek beszelgetni, nezelodni. Egyutt meg sosem lattam ennyi hasonlo gondolkodasu embert.:D

2019. aug. 10. 20:06
 1/6 anonim válasza:
89%
Hat lenyegeben akkor letezik mert a leirasod alapjan forumfuggo vagy:D de sztem ez nem baj mert igazabol nem hulyesegeket olvasol,velem ellentetben aki allandoan a cosmopolitan meg a femina oldalan olvasgat hulye cikkeket 0-24ben :DDD ugyhogy sztem nem baj amit csinalsz deee forumfuggo vagy
2019. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol 1-2 napja van igy, szoval lehet csak ilyen “kezdeti lelkesedes”:D De aggaszto
2019. aug. 10. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért aggaszt? miért nem engeded meg magadnak az örömöt hogy ilyen izgatottsággal amit az új dolgok befogadása által keletkezett? miért kell rögtön magad diagnosztizálni függőnek? ki mondta hogy az vagy? te magad mert megijedtél, mert ilyen nem történt veled, hogy ennyire élvezel valamit egy ilyen hasonló körben. Igen, van függőség de az mentális betegség, ez viszont "pozitív" függőség!
2019. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is az vagyok...és egy idő után már nincs olyan gyakran új kérdés, amire válaszolhatnék, így olvasgatom a régebbieket, nagyon sokat, vagy még 2x elolvasom az eddig válaszokat. Szerintem egészségtelen ez :(
2019. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha GYK-függőség van, akkor fórumfüggőség is létezik.
2019. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van. Én is GYK függő vagyok. :(
2019. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!