Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik alkoholista és létezik...

Létezik alkoholista és létezik olyan hogy? Ez is betegség?

Figyelt kérdés

Magyarországon, Szlovákiában 0 tolerancia van(erre mozgok) és nem szeretek inni egy pohárral sem, mert mindig az jut eszembe, hogy mi van ha egyik szerettemnek/ismerősömnek szüksége lesz rám és épp nem tudok autóba ülni, mert ittam.


Szoktam inni alkalmakkor(Rozé bort vagy pezsgőt 1-2-3 pohárral), de sokszor volt, hogy inkább én vezettem és nem ittam...


N27


2019. júl. 8. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ezt hívják normálisnak, aki tudja követni az iszik vagy vezet elvet, illetve van egy kis felelősségérzete.
2019. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Azért egy picit paranoiás vagy szerintem ha nem mersz inni azért mert mi van ha egyszer valakinek valami baja lesz. Az normális ha tudatosan nem iszol hogy vezetni tudj, de ez kicsit furcsa.
2019. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan esetekre gondoltam, amikor ott hagyhatom az autót és én vittem őket. Van taxi, persze, de részegnek magyarázni... És van, amikor tudom, hogy 2-3km-t kellene vezetnem, ami Olaszban normális, Németországban is belefér 0.5ig, de itt féltem a jogsimat egy kortytól is...
2019. júl. 8. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

"Ezt hívják normálisnak, aki"


Nem, ezt agyhalottnak hívják.

Értelmezd a kérdést!

2019. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne a jogsidat féltsd hanem mások testi épségét de egyébként jól gondolkozol. Viszont ennek kéne lennie a legalapabbnak tehát tőlem dicséretet nem kapsz ha erre vársz.
2019. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm ilyen, mióta tud vezetni egyáltalán nem iszik. Engem nem zavar, sőt kicsit felnézek rá ezért.
2019. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

A kérdés értelmezhetetlen.


Létezik alkoholista és létezik olyan hogy? - milyen?


Alatta a magyarázat köszönő viszonyban sincs a kérdéssel.

Az alkoholizmus egy betegség.

Az autóvezetés részegen vagy józanul pedig egy morális kérdés, no meg jogi is.

2019. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen, és ez lenne a normális felfogás! Persze nehéz feláldozni azt az 1 pohárkát ilyenkor...
2019. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!