Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minőségét tekintve milyen...

Minőségét tekintve milyen véleménnyel vagytok az Aldi üzletről?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2019. aug. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Nem csalódtam még ottani sajátmárkás termékükben bár mostanság kicsit megdrágult, így a Lidl-t preferálom helyette.
2019. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, főleg az az aldis 700 Ft-os virsli a kedvemcem :D De el is kérik az árát rendesen.
2019. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minőségre jó, de túl drágának találom. Inkább akciós termékeket veszek náluk, pl. a mosogatógép tablettát verhetetlen áron adják. Ár-érték arányban a Lidl-t tartom a legjobbnak.
2019. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Drága, ár/érték arányban.

Felvágottak főleg, sajátmárkásak,annyira nem finomak mint a lidl-be,de sokkal drágább.

Viszont ha egy-két dolog kell mindig szívesen bemegyek mert vannak jó dolgok.

Kedvenceim most a sajtos ropogós snack, 100%sajt se cukor,se ízfokozó,se laktóz, olyan mint a sajtos stangliról lefolyt-pirult sajtot ennél.

Illetve az Aldis grillcsirke is verhetetlen, mármint egész nyers csirke csak grilcsirke van ráírva, ma is ez lesz az ebéd, rettentő finom,szaftos marad a hús a ropogós bőr alatt mikor megsül.

Szóval nagy bevásárlásra Lidl inkább, de kisebbre Aldi is jó.

2019. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Élelmiszerek, ruhák jók. Figyelem az árakat, akciókat is, van néhány bevált termék, ami jó ár-érték arányban van. Használati tárgyakkal vegyes a tapasztalatom. Órával és gumicsizmával (beázott) már megjártam, silány minőségű volt mindkettő, igaz, nagyon olcsó. Viszont blokkal szó nélkül visszaveszik.
2019. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs hentes, béna sörök
2019. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb. Szerintem.
2019. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minőségre jó, van minden. Szerintem dolgozókat tekintve ennél az üzletláncnál messze kultúráltabb társaság van mint máshol. Sok üzletben voltam, városunkban is van pár, de ez mindenhol feltűnt.


Máshol sem rosszabbak, csak ott egy egy tirpák jól lehúzza a boltot.

2019. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!