Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy ember, aki...

Mit tegyek, ha egy ember, aki fontos nekem rossz velemennyel van rolam?

Figyelt kérdés
regebben egesz joban voltunk, de volt egy depisebb idoszakom amikor nem voltam tul kozlekeny es baratsagos. es szerintem most azt hiszi szerintem, hogy utalom ezert o sem szimpatizal velem tulzottan. mit tegyek?

2018. ápr. 15. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Beszélj vele, és mondd el neki, hogy nem a személye ellen irányult a barátságtalanságod, hanem sajnos rajta (is) lecsapódott a rosszabb/nehezebb időszakod. Szerintem meg fogja érteni, ha őszinte vagy hozzá. Amíg nem tudja a hátterét a viselkedésednek, addig valóban gondolhatja, hogy vele volt/van bajod.
2018. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Neked fontos, te neki nem. Szóval ebből megértetted, hogy békén kellene hagyni. Semmit nem kell tenned, majd elfelejted, kinövöd.
2018. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Tapasztalatból mondom, hogy minél jobban szeretne az ember jó benyomást kelteni az emberekre, annál rosszabbul sül el. Aki szimpatikusnak talál, az ìgy is, úgy is annak tart majd.

Ha fontos az ügy, akkor beszélj vele szerintem is.

Nekem is volt egy ismerősöm, aki mindenkinek köszönt, csak nekem nem. Aztán már hozzászoktam, hogy nem köszönünk egymásnak, de nem volt vele bajom, nem utáltam. Ő meg azt hihette, hogy haragszom rá.

2018. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probálj vele leülni es beszélni.elmagyarázni neki a dolgot hogy miert viselkedtél ugy
2018. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!