Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bartos István tényleg hülye...

Bartos István tényleg hülye vagy csak teteti?

Figyelt kérdés
Mondd néha értelmes dolgokat ebből lehetséges hogy nem is annyira hülye csak a nézettségért csinálja. Ti hogyan látjátok?
2019. aug. 14. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan az. Ettől még mondhat néha értelmes dolgokat.
2019. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a népszerűség érdekében rájátszik a hülyeségre. Olyan videója is van, ahol tök észrevehetően rájátszik, amikor részegen beesik a bokorba. De például a Valentin napról szóló eszmefuttatásával egyetértek.
2019. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Főként őrült, de van benne egy leheletnyi zseniség is, mert azért életfilozófiája van, hogy mit miért csinál, a teljesen őrült emberekre az jellemző, hogy nem tudnak ilyen összefüggés(rendszereket) alkotni. De inkább őrült, mint zseni.
2019. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 konya bence ***** válasza:
61%
Nem játsza meg magát. Egyszer találkoztam vele. Avonaton és ottis ugyanilyen volt akkor még nem tudtam ki ő meg semmi. Egyébként érdekes modon el tudtam velr beszelgetni és jo ervei is voltak. Maugy egy inteligens ember a valaszai alapjan csakhat az eletmodjaval nem igen tudok azonosulnin
2019. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Állítólag egyetemet is végzett.
2019. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Egy videóba azt mondta hogy ő a való életbe is ilyen
2020. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!