Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek 1 nap alatt...

Hogyan szerezzek 1 nap alatt 100 követőt Instagramon? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Indítottam egy Instagram fiókot, amin a természetfotóim lesznek. Már van 3 posztom, de csak 1 követőm van. 😭 Láttam olyan oldalakat, amelyik meg 1 poszttal 1 nap alatt 1000 követőt szerzett 👀 nekem elég lenne bőven 100 is kezdetnek. Hogyan erhetem el jobban a "cél közönséget"? Tanácsokat szeretnék kérni, esetleg tapasztalatokat :)

2019. aug. 14. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
fannyspicture angolul azt jelenti h képek seggekről
2019. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
es tenyleg :D
2019. aug. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Hát seggekre csak a nagyon "alternatív" művészeti érdeklődésű emberek kiváncsiak max. 😆 😜
2019. aug. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem segget jelent 🤦 ti tényleg ennyire perverzek vagytok?! A nevem Fanni és a felhasználó nevem az annyit takar, hogy egybe írom azt hogy "Fanny's pictures" magyarra lefordítva Fanni képei 🤦🤦🤦
2019. aug. 15. 07:06
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
De anyakonyvezve se Fanny néven vagy.
2019. aug. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%
De jelent, megnéztem, nagyon jó :D
2019. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Beírtam a google fordítóba és a fanny tényleg segget jelent.
2019. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem követnek többen mert tulajdonképpen nincs tartalom amire felíratkozhatnak.

Szép dolog hogy hobbyból fényképezel. Én is is sokat fényképeztem a te korodban,sőt máig is szoktam. De az ilyen képeket megőriztem magamnak,és a csak azokat töltöttem fel,amik tényleg nagyon tetszettek.

És azok pl ilyenek voltak:

[link]

[link]

Ha csak azért csinálod,hogy gyorsan sok követőd legyen,akkor inkább felejtsd is el az egészet. Én nemrég kezdtem egy új sminkes profilt,ahova csak a sminkes munkáimat raktam fel. Valami fél év alatt gyűlt össze 400 követő. Azt is úgy hogy minőségi tartalmat kellett megosztanom,ls gyakran posztolni,beszélgetni a közönséggel,stb.

Az hülyeség,hogy nem követsz be senkit,mert csak így tudsz instán valakivel kapcsolatba lépni. Persze nem random idegen arab férfiakat kell bekövetni anélkül hogy megnéznéd hogy ki az, hanem keress rá a hashtag-ekre amiket használsz,nézd meg a más hozzád hasonló profilokat és kövesd be,kommentelj ha tetszik valami képük,lájkolj,kérdezz,légy aktív!

És az ég szerelmére,használj HASHTAGEKET! :D Így senki sem találja majd meg a képeidet csak azok akik követnek. Visszamenőleg is kijavíthatod,ha belemész az "edit"-be.

#photography, #sunset, # teensgirls, #hobbyphoto, báármi,ami a tervezett közönségedre jellemző lehet.

Az ismerőseidet-barátaidat kövesd be okvetlenül,azon kívül mindenkit akinek érdekes a profilja,és tényleg szimpatikus,nem azért hogy később kikövesd. Ilyenkor célszerű hozzád hasonló kisebb profilokkal "barátkozni" mert nyilván a pászázezres oldalaak nem fognak fáradni azon hogy neked írjanak.

És vigyázz ezzel a naplementés dologgal. Legtöbb esetben nem sül el jól,ha hátfényben fényképezel,mint ahogy arra már rá is jöttél gondolom. Figyelj a kompozícióra! Nem mindegy mit hol vágsz le,hogy jól nézzen ki. Gyakorolj,olvass utána,nézz youtube videókat. És használd a photoshopot! Editálás nélkül ne rakj fel semmit. Egy kis színkiigazítás,fényerő,és másik százszor jobbak lesznek a képeid :) Nézd,ki is javítottam egy párat,hogy étsd miről beszélek :)

[link]

[link]

2019. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, talán írhatnád "i" végződéssel is a neved ahelyett, hogy próbálsz menőnek tűnni az "y"-al, és akkor talán nem jelentene "segget" a neved.
2019. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Volt már pár Instagram oldalam az utóbbi évek során, és néhánnyal egész nagy követőtábort sikerült elérnem, szóval leírom a tapasztalataimat. (Remélem még nézed a válaszokat.)

Először is ha elkezdesz egy oldalt, az elején legyél nagyon aktív, mert egy-két kép alapján nehezebb eldönteni, hogy pontosan milyen témájú, stílusú (lesz) az az oldal. Emiatt én mindig elsőre már 2-3 képet feltettem és még aznap vagy másnap 1-2 új képet. Ezek alapján látják, hogy rendszeresen foglalkozol az oldallal és az is látszik, hogy milyen jellegű képekre számíthatnak. A rendszeres posztolást ezután se hagyd abba, mert nem valószínű, hogy bárki is bekövetne egy oldalt, ha az már hónapok óta inaktív. (Hacsak nem egy ismerős profilja, de most nem erről a szituációról van szó)

Az oldal neve és profilképe legyen figyelemfelkeltő, könnyen megjegyezhető és amennyire lehet derüljön ki belőle az oldal tartalma.

Ha megvan az oldal, jöhet a követőszerzés. Először is nagyon fontos, hogy a képeknél használj hashtageket, mert sokan ezek alapján keresnek. Kövess be néhány kisebb, hasonló témájú oldalt (csak olyanokat, akiknek tetszik a munkássága, és amúgy is szívesen követnéd) mert nagy valószínűséggel visszakövetnek. Nagyobb oldalakat is nyugodtan kövess be, de náluk ne számíts arra, hogy vissza fognak követni, mert pár ezer követő felett már nem jelenik meg az összes értesítés, csak az utolsó 100, így lehet, hogy nem is fogják látni az oldalad.

Ezen kívül legyél aktív: lájkolj, kommentelj mások képei alá, mert onnan is észrevehetik az oldalad, és ha olyan vagy, még barátkozni is próbálhatsz.

Néhány oldal (még a több 10 ezer követősök is) szokott tartani kiteszel-kiteszleket, szóval ha látsz ilyet vegyél részt benne, mert ezáltal is többen észrevesznek. Ha pedig vannak már ismerőseid, velük is csinálhatsz ilyet, mert ezzel mindketten jól jártok, sőt, ha kicsit több követőd lesz, te is hirdethetsz ilyet, mert mindig lesznek, akik nyitottak erre.

2019. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!