Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni az...

Mit szoktatok csinálni az interneten, illetve a tv-ben mit néztek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
TV-m nincs, a neten: hírek, GYK, állásvadászat, sport, technikai dolgok nézése.
2019. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
TV-t nem nézek, mert nincs benne semmi. Neten filmeket (reklám nélkül), fórumok, gyakori, meg képeket videókat nézek arról, ami éppen érdekel. Ja, meg ismeretterjesztő okosságok, pl világegyetem, ilyesmi.
2019. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek TV-t.

Neten Youtube, olvasok, beszélgetek, játszok.

2019. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké de konkrétan milyen weboldalak én index meg YouTube meg megszoktam nézni hogy mik a legnépszerűbb városok illetve turisztikai célpontok
2019. aug. 19. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorizok,olvasgatok arról hogyan lehetne legkönnyebben lerázni egy nárcisztikust illetve hogy hogyan lehet legjobban bántani. Mert hát megérdemelné. YouTube on nézek youtubereket. Hallgatok zenét. Aztán nézek sorozatokat. És keresek itt valakit aki feltünt de nem hajlandó beszélgetni velem. Amitől szomorú vagyok.
2019. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Loli hentájt nézek egész nap
2019. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neten híroldalakat olvasok főleg (index, 444, hvg), facebook-ozok, instázok. Blogokat is szoktam de ritkábban (kiszámoló pl.). TV-ben netflixet, HBO GO-t szoktam nézni, aktuális filmeket, sorozatokat, dokumentumfilmeket. Ez nem volt kérdés, de könyvolvasón szoktam még regényeket olvasni, talán ez a leghasznosabb mind közül.
2019. aug. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Youtube mindennap, fórumoldalak, híroldalak, wikipedia, google. Tv: áll az alku, korhatáros szerelem, kvízjátékok, zenecsatorna.
2019. aug. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!