Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen nem voltak barátaim...

24 évesen nem voltak barátaim se barátnőm, szerintem lelki beteg vagyok, illetve nagyon zárkózott gátlásos. Forduljak pszichiáterhez?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 04:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Olyan furcsa,hogy ezen az oldalon ennyi 24 évesnek nincsenek barátai és barátnője. L.
2019. aug. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
35%

Nem furcsa. Ez az oldal segítségkérésre való. A 18-20 éves, papa pénzén vett mercis/szilikonos fiúk/lányoknak más oldalak vannak fenntartva.


Kérdező: Ez sovány háttértörténet, ami alapján semmit nem lehet mondani szinte. De legalább problémának látod a dolgot, tehát megoldást keresel.

Ha valóban nincsenek barátaid akikkel megbeszélheted a dolgaidat, és akik segítséget, ötletet adhatnának, ráadásul azért nincsenek, mert szorongsz, akkor akkor valóban érdemes egy pszichológushoz fordulnod, aki segít kimozdulni ebből a helyzetből.

Addig is javaslom, hogy kezdj el táncolni tanulni (mint én), majd táncolni járni. Először magántanárnál, aztán amikor a tudásom vállalható volt, tánccsoportba, majd amikor már az is oké volt, akkor magamtól zenés-táncos szórakozóhelyre.

Fokozatosan tágítsd a határaidat!

2019. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus segítségét kérd.
2019. aug. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz meg teljesítménytúrázni! Sport, gyönyörű tájak, jó levegő, és baromi jó társaság, rengeteg nyitott, közvetlen, barátságos emberrel.


Én kb é5 éve csinálom, de már az első évben rengeteg barátot szereztem.


És ha keményebb túrákra is eljársz, az fizikálisan, és mentálisan is megedz. Van egy barátom, akinek komoly öngyilkossági kísérlete volt 10 évvel ezelőtt. Aztán brutál módon belecsapott a teljesítménytúrázásba, és ma már csak röhög rajta, hogy milyen hülye volt annak idején...

2019. aug. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

15 éve. Bocsi az elgépelésért.


[link]


Itt válogathatsz kedvedre. Hajrá!

2019. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

Hányszor írod még ki ezt a szart, Te beteg f#sz?

Rohadtul nem csoda, hogy messziről elkerül boldog-boldogtalan, ha ekkora egy telibevert kretén vagy...

2019. aug. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, azért, mert valamelyest kétségbe van esve. Ha csak dorgálni tudod, inkább ne írj semmit!
2019. aug. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonymousreview60 ***** válasza:
Először derítsd ki, mi az, ami örömet okoz! Utána ezeket művel, és fokotatosan tokd ki ezeket azon tevékenységek felé, amikhez emberekkel kell/érdemes találkozni.
2019. aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már legalább 30 alkalommal kiírtad ezt.

Az első kérdésed óta tettél valamit a változás érdekében? Megfogadtál akárcsak egy tanácsot, amit itt kaptál?

2019. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj először. Fel kell tárni az okokat és készülj arra, hogy ez nem egy laza beszélgetés, és igen csak mélyre kell menni és ki kell mondani olyan dolgokat, amik fájnak, pl nagyon sok minden gyökerezik a szülőktől és hiába esetleg jó a kapcsolat olyan csomagokat kaphatunk már gyermekkorban tőlük, ami később okoz gondot tudat alatt. Illetve szembe kell nézni önmagunkkal és saját hibáinkkal. Ebben segít a szakember. Az első lépés a felismerés, hogy segítség és változás kell, a második nehéz lépés, hogy meg is tudj változni.
2019. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!