Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye jól tudom hogyha valakine...

Ugye jól tudom hogyha valakinek az a neve hogy “Nagy Eszter” akkor az angol névre átfordítva “Hester Smith”? Ha esetleg mégsem akkor angolul hogy van ez a név?

Figyelt kérdés
Előre is koszonom mindenkinek a válaszát!
2019. aug. 21. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a régi magyarítási divatra: Verne Gyula eredetiben Jules Verne. Neki is csak a keresztnevét fordították, pedig akkoriban az volt a divat, hogy még a magyarítást is magyarítani kell. :)
2019. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A Kanizsai Csillát hogy angolosítanád??
2019. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

De ugye azt érted, hogy ilyen nincs? Tehát ha kimész angol nyelvterületre, akkor is maradsz Nagy Eszter?


"szeretnék biztosra menni és ilyen témában nem sokat tudok. Nyilván ezért írtam ki a kérdést, hogy jól és véletlenül se tévesen tudjam uuugyhogy nyugi."


Nem értem, hogy miben akarsz biztosra menni. Ha regényt írsz, bármi lehet, a valóság meg, ahogy mondtam, nem így megy.

2019. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Verne Gyula könyveit kifejezetten nagyon szeretem. De bevallom nem figyeltem ezt így meg, de igazad van :)


Utolsó válaszadónak pedig kérlek nem kell bántani a másikat sem fel kapni a vizet. Nem tudhat mindent az ember, természetesen azért kérdezem meg hogy tudjam elvégre ez az oldal erre lett eredetileg kitalálva.

Koszonom mindenkinek a válaszát.

2019. aug. 21. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!