Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik többen a trash...

Miért nézik többen a trash videósokat YouTube-on?

Figyelt kérdés

2019. aug. 22. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert könnyen fogyasztható.


Meg tudod, ha az ember 8 órát az iskolában, majd még kettőt vagy hármat otthon, vagy ha ugyanennyit dolgozik, vagy ha ennyit és még egy kicsivel többet dolgozik és tanul is,


akkor igen is jól esik megnézni neki egy olyan videót, ami semmi fontos információt nem tartalmaz. És ez így teljesen rendjén van. Ugyanez van amúgy a filmekkel, regényekkel, képregényekkel vagy játékokkal, sorozatokkal. Kellenek az agyunknak ezek.

2019. aug. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz az élet. Az emberek a könnyed, kikapcsoló tartalmakat részesítik előnyben.
2019. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része alapvetően pihenésre, kikapcsolódásra vágyik. Ezt nem negatív értelemben mondom, hanem alapvető dologként.


Lásd az állatvilágot. Az élőlények nagy része sokat pihen, akár egész napokat is. Gyakorlatilag csak az ember az aki felborítja a rendet a kötelező munkával, társadalmi felépítésével.


Másrészt meg ahogy az első is leírta, ezt könnyebb befogadni, szórakoztatóbb. Én is mikor egész nap dolgozom, vagy tanulok, akkor utána nem vágyom már aktív agyi tevékenységre, komoly dolgokra.


Viszont sok munkájában elég sikeres emberben pont azt látom, hogy hobbiból, szabadidőből is képesek tanulni. Volt tanárunk, aki azt mondta, hogy míg más reggelihez megnéz egy cicás videót, ő addig megnéz egy 3DSMax tutorialt.


Na meg ugye nem mindegy, hogy 10 vagy 30 éves vagyok. Fiatalon elvoltam egy Bakta Riderrel meg hasonló videókkal. Mára meg unalmamban restaurálós videókat meg makettezős, dioráma építőseket nézek. Összességében meg tökmindegy, az idő így is úgyis elmegy.

2019. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

én azért hogy lássam hogy az elaszott életemhez képest ők még bénabbak


nagy laci trutymó ádámmobil ilyenek

2019. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsotrick A Best válasza:
Mert a gyerekeket ez érdekli.
2020. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez egy hatalmas rejtély.

Milyen típusu trashről beszélünk?

Ha a clickbaites rBence,Alex Gaming féléről akkor van egy tippem.

Ezt gyerekek nézik, általában ezeknek a videóknak vagy valami a gyerekek körében felkapott játék a központja, általában minecraft. Vagy pedig a perverz thumbnail/cím ami ugyan a 15 év feletti embereket egyáltalán nem érdekli a kisebbeket igen és ők nézik. Ebben az a legrosszab, hogy ezeknek a videóknak a szereplői kb 20 évesek és ők süllyednek 9 évesen szintjére a nézetségért.(pl Jánosik Gergő) Az egészet a cringe jellemzi én már kiskoromban is rosszul voltam az ilyenektől és belengondolni is rossz, hogy egy 20 éves, FELNŐTT ember sikítozik minecraftozás közben, gondosan figyelve, hogy egy rossz szót ne mondjon (mert ugye a bevétel kell) és közben kommentálja, hogy nagyon megijedt. Az egész személyiségét torzítja el és utáltatja meg a könnyű bevétel szerzésért. Ennél már csak az rosszab, amikor haverom mutatott egy videót amiben egy tippre 17 éves srác tett ki valami olyasmi videót, hogy leöltözött a csaj( egy minecraft lány thumbnaillel) és a vieóban ez a srác ott lihegett, hogy DE DURVA LEVETTE A RUHÁIT, aztén követte perceken keresztül.

Hatalmas szégyen a magyar youtube, nem az ami van rajta, mert vannak kiemelkedően igényes tartalomgyártól, hanem hogy erre nincs igény, csak a trashre.

2020. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!