Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen ember?

Miért vagyok ilyen ember?

Figyelt kérdés
Gyereknek is közömbös voltam a világgal, nem érdekeltek az emberek, lányok se(nem vagyok homokos), most fel nőve is ilyen vagyok, nem irigylek más fiúkat, hogy nekik van csajuk, illetve menők, én letojom az egész életet, egy életunt élőhalott voltam mindig is, el vagyok a kis világomban, még egy barátom se volt soha

2019. aug. 22. 19:12
 1/2 anonim válasza:

Nem tudsz beszocializálódni, pedig szükséged lenne barátokra sokat segít hidd el! Ne legyél negatív, állítom, hogy fiatal vagy, élvezd ki az életed. Egyetlen egy életed van azt ne azzal töltsd el, hogy szana széjjel unod. Tapasztald meg a dolgokat az életben.

16/L

2019. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonló jellem vagyok, 23 évesen van egy munkám napi 8 órában, 2 műszakkal és ugye az otthon. Leülök gépezni a szabadidőmben mert nem alakítottam ki olyan emberi kapcsolatokat akik rám írnának hogy " Szia, most ráérsz ? Gyere már el " stb. Igazán csak 1 barátom van de ő is dolgozik állandóan, de mégis előrébb van az életben mint én. Viszont engem ez annyira nem zavar mert elvagyok, csak akkor érdeklődöm mások iránt ha ők is mutatnak felém érdeklődést.
2019. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!