Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sokszor előre megálmodo...

Nagyon sokszor előre megálmodok dolgokat. Mással is van ilyen, vagy csupán véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem arra, hogy legtöbbször mikor emlékszem az álmaimra, azt követő 1-2napban hasonló történik vagy hasonlót látok.

Pl ami nagyon érdekes és irreális volt, egy csecsemőről álmodtam, amit kebab csomagolásba tettem. Reggel csodálkoztam is,hogy micsoda abszurd dolgot álmodtam. Másnap görgetem a facet és megjelenik egy kép egy kisbabárol ugyancsak 'kebabos ' becsomagolt gyorskajának öltöztetve... pont miután almodtam róla, azelőtt sosem láttam hasonlót.

Pl az éjjel egy tűzpiros ferrari volt az álmomban, most látok ugyancsak piros ferrarival kapcsolatos hirt (azelőtt nem olvastam és nem láttam a napokban ilyet )

Nagy kígyó is volt az álmomban,amitől féltem s szintén megjelent egy cikk egy nagy kígyóról amitől többen megijedtek.

Több ehhez hasonló eset is volt, lenne még mit sorolnom.

Nekem Nagyon fura hogy épp miután álmodok valamit, azután a valóságban is hasonlót látok. Nem később, és nem előtte, pont az alom után.

Csupán ilyen sok véletlen egybeeses lenne? Más tapasztalt hasonlót?

22n


2019. aug. 23. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, konkrétan ugyanaz megtörtént amit álmodtam, és ráadásul annyira pontosan, és úgy ahogy az álmomban volt... Esélytelen hogy belemagyarázzam azt, hogy csak véletlen.... :/ Nem tudom mi lehet ez, remélem valaki meg tudja mondani
2019. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia ! Bármilyen abszurd èn is tapasztaltam nem egyszer hasonlót.

Annyi különbsèggel ,hogy nekem nem 1-2 nap telt el a között ,hogy megálmodtam ès megtörtènt hanem több hèt/hónap.

2019. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam magamon és már más is mondta hogy a szavaimnak ereje van.

Például én azt mondtam az egyik rokonomnak hogy lehet hogy kora szülötte lesz a babája és lány lesz ez csak egy megérzés volt, kaptam is tőle és agusztus 20-át mondtam neki,igazam lett kora szülött lett kishíján 20-án született volna meg de 21 lett belőle és természetesen lány lett.

Aztán volt olyan is hogy már sokkal előbb mondtam hogy tuti nem fogunk elindulni 1 hét múlva 12:00 kor ha nem kb 5-6 órával később és igazam lett.

Olyan is volt hogy már előre mondtam hogy rabszolgatartóhoz fog jelentkezni aki nem lesz jó,nem is lett jó munkahely.

Voltak még egyébb dolgok de nem írom le az egészet :-D

Ki tudja? ez is az is lehet, de lehet hogy nem az.

21F

2019. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többször megesett velem is. De én évekre előre álmodtam.
2019. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt időszak, hogy amikor álmodtam, a következő időszakban törtènni fog valami. Nem nagyon tudtam belőni, hogy mi, de rendszerint negatîv dolog törtènt.
2019. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor mások is felfigyeltek erre.

Nagyon érdekes, szerintem senki se tudja érre a magyarazatot. Kissé ijesztő is, hisz ez már a realitás határán kívül van...

2019. aug. 23. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is voltak hasonló dolgok, tapasztaltam ilyesmit. Olvastam is erről, és az az igazság, hogy a tudósok sem tudják erre a pontos választ, de azt mondjàk, hogy ilyenkor a tudatalattink próbál figyelmeztetni minket és jobb rá hallgatni.
2019. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!