Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves nők, mit szólnátok ha...

Kedves nők, mit szólnátok ha valaki (egy művész) lerajzolna titeket mondván hogy gyönyörűek vagytok?

Figyelt kérdés
Tudtotokon kívül. És a kész művel "jelentkezne". Kort is kérnék, köszi.

2019. aug. 24. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol rajzolna le? Mármint nem jut eszembe olyan hely, ahol egy helyben vagyok annyi ideig, hogy el tudja készíteni a rajzot.

Nem tudom, mit szólnék. Ez nagyon könnyen lehet ijesztő is. Nem örülnék egy ilyen kezdésnek.


18/L

2019. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy az ízlése vagy a látása ilyen xar. De ha amúgy jó lenne a mű, lehet megvenném tőle. Aztán közölném, hogy a következő ilyet már zaklatásnak fogom venni.
2019. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam egy rendezvényen ott egy grafikus rajzolt portrét az emberekről, gondoltam kipróbálom rólam mit alkot, hát nem igazán hasonlított rám a kép.

Egyébként, ha valaki egy szuper alkotással jelentkezne, hogy lerajzolt, mert szépnek gondol nagyon meglepődnék és gratulálnék a munkájához és a tehetségéhez.

2019. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ki nem állom, amikor akármilyen elenkező nemű azzal próbál nyomulni, hogy "gyönyörű" vagyok. Ha meg titokban csinálja, akkor két dolog jutna eszembe.

1. Kukkoló

2. Ugyanazzal a metróval utazunk mindennap és ott rajzolt le

2021. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!