Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent az a...

Számodra mit jelent az a fogalom, hogy igazán élni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy élni mint Larry.
2019. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy általam elképzelt, tervezett életmódot, amely elég független ahhoz, hogy szabad lehessek, ne korlátozzon semmi és senki.
2019. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálni amit szeretek/nék azzal akivel akarom,akkor amikor akarom,úgyhogy közben semmivel nem kell törődnöm.
2019. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azt, hogy meg merjük élni a jót és a rosszat, nem kerülni ki semmit a saját félelmeink miatt. Szóval hogy meglépni mindazt amiről azt gondoljuk nem fog menni. Igazán élni félelmek (szorongások) nélkül lehetne. Nekem ez eddig csak úgy ment, hogy pillanatokra sikerült leküzdeni ezeket. Nem hiszem, hogy az igazi élet csupa jóból áll. Elfáradni, kimerülni, néha még fájni is szükséges ahhoz, hogy az teljes legyen. Utólag is vannak olyanok, amire azt mondom most sem hagynám ki ha lehetne sem. Persze ez nem az értelmetlen kegyetlenkedésekre értendő, nem egymás bántására. Azt kihagynám, arra semmi szükség. De az élettel együtt járó nehéz helyzeteket semmikép. Azt jelenti igazán élni, hogy a végére már nem fér bele több érzés az emberbe, a teste meg jól elkopott a használattól.
2019. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább az, hogy ha vissza gondolok egy elmúlt időszakra, napra, hétre, évre, akkor elégedettség tölt el, hogy mennyi mindent átéltem és nem az az első gondolatom, hogy elrepült az idő én meg semmit nem csináltam.
2019. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán élni: Boldognak lenni a pàroddal álmaid hàzàban, álmaid kocsijàval, álmaid àllàsàval. Mindketten örültök, nem kell remegni a pénz miatt, jól megèltek, belefèr bármikor egy buli vagy egy nyaralás, ha gondoltok egyet beültök a kocsiba és elmentek bárhova 1 hétre mondjuk. Van elég szabadidőtök és azt lazàn a hobbitokra tudjàtok fordítani. Kapcsolatotok is jól megy, hűsègesek vagytok egymàshoz és szeretitek egymást. Szóval teljes a kép.
2019. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy-két betegség (megfázás, ilyesmi) belefér, de alapvetően egészségesnek lenni, tudni elvégezni a vállalt munkát, amiért bért kapni, és azt úgy elkölteni, hogy legyen benne egy csepp szórakozás is, új ismeretek, élmények szerzésével fűszerezve.
2019. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!