Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mennyi ideje...

Mit gondoltok mennyi ideje van még az emberiségnek? (Amazonasi erdőtűz, túlnépesedés stb)

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem sok van neki hátra.

Sikerült a Földet olyan mértékben tönkretennie,hogy innen már nincs visszaút!

Hiába vannak olyanok,akik igyekeznek óvni a környezetet és felhívni a problémára az emberek figyelmét,ha még mindig nagyban megy a pusztítás,környezetszennyezés.

Szomorú,de ez van.:(

2019. aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer sétáltam az utcán, és egy ember mondta a másiknak, hogy max 10 év van hátra.
2019. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga az emberiség szerintem még kihuzza egy darabig, mert olyanok vagyunk mint a csótányok (már ha nem kezdenek nukleáris bombázni keletről meg nyugatról).

Csak annyi lesz, hogy teljesen atalakul az általunk ismert világ, és kb olyan lesz élni benne, mint egy háború sulytotta övezetben. Azaz nincs levegő, nincs kaja, mindennek az egekben az ára, egyre betegesebbek lesznek az emberek a szennyezett környezet miatt, Afrika egy idő után abszolút élhetetlen lesz, szoval bekovezkezik az a fajta migráció, amivel a kormány jelenleg riogat, stb...

2019. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor a mi generációnk nem tudja "békésen" leélni az életét?
2019. aug. 26. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem. De azért bátran csinálj te is az államnak gyereket. :) hármat legalább.
2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Halmai Annamária ***** válasza:
11%
Szerintem több millió / milliárd év. Csak addigra már sok ember más bolygókon fog élni, meg össze lesz félig olvadva a gépekkel, ilyesmik.
2019. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek még mennyi évünk, évtizedünk van?
2019. aug. 26. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

#6:

Hagyjuk már ezeket a sci-fi-s hülyeségeket, a Holdra '69 óta nem ment fel senki sem újra, már ha tényleg valóban megtörtént, hogy ember járt a Holdon.

2019. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Hát honnan tudjuk? :D de nyugi, lesz jövőd,csak lehet nem olyan, mint amilyen a jelened.
2019. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így haladunk tovább,akkor szerintem csak néhány száz évünk lesz hátra.
2019. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!