Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek ennyi rengeteg ember?...

Minek ennyi rengeteg ember? Mi értelme?

Figyelt kérdés
Túlnépesedés. Ember, ember, ember. Születnek és szülnek. Csak születnek és szülnek. Az egyiknek jó élete lesz a másiknak keserves.. stb. Szépnek születnek, csúnyának születnek, rövid fütyivel, gonoszak, jószívűek, átlagosak, zsenik, hülyék, nagy orrúak, alacsonyak, stb a végtelenségig. Mi a jó édes búbánatnak ennyi ember? Nem értem. Minek? Mi értelme ennek komolyan? Főleg mi értelme, ha mindenki csak egyetlen egyszer születik meg? Abszolút hülyeség.

2018. júl. 27. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, de pont ezen gondolkodtam ma! 7.6 milliárd ember!! Mi a fenének? Bőven elég lenne pár millió.
2018. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Az egész emberi létezés egy hülyeség és értelmetlenség. Nem csak az hogy születnek gyerekek. Gondolj csak bele. Azért van ez a társadalmi elvárás ,hogy ezt a rendszert az emberekkel fent lehessen tartani. Birkákat nevelnek akik cégrabszolgák lesznek és éltetik ezt a rendszert.

Sok minden van a színfal mögött amit a tv-n nevelkedő ember nem fog sose meglátni. A háborúk se hiába vannak...ez van. Vannak akik felébredtek már csak ők nem tudnak mit kezdeni ebben az értelmetlen, agymosott ,pénz orientált emberi világban.mert nincsenek többségben.

2018. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem mintha ember- ellenes lennék, csak nem látom értelmét. Mindenki csak szemetet termel- akaratlanul is, mert ugye mindenki "fogyajsztó". Az élelmiszeripar már rég tömegnövelő szereket használ. És mindenféle szemetet etetnek velünk, drága pénzért ráadásul. Kezdve a pástétomtól például a csokiig például. Nyomassák a sok pálma olajat mindenbe, minden kajába már benne van. Növényi zsír néven fut. Minden született ember vagy gyerek, elöpről tanul, tapasztal mindent. Beszélni, járni, írni, olvasni, számolni meg stb. Örökké elölről. Később mindegyiknek hajtási, internet, magas végzettség, szex, és megint így tovább. Egyébként túl nagy a felhajtás az emberi élet körül. Gondoljatok csak bele. Minden embernek enni kell, inni kell, mosakodni kell, vécézni, pihenni, gyorsan melóba, haza, veszekedni az asszonnyal, ráordítani a kölyökre, hogy hagyj békén fáradt vagyok vagy hasonló. Ha belegondoltok ugyanaz a mondat elhangzik milliószor ugyanazon időben pl. Ja és azt akartam kihozni az egészből, hogy túl nagy a csipé- csapé az egész emberi élet körül, mint amennyit valójában, vagy egyáltalán ér! Például egy hónap múlva vagy fél év múlva meghalok. Csak tegyük fel. Mit számított az, jobban mondva kinek számított az, hogy addig is éltem! Igazából minden megy tovább, tōk mindegy az utánam lévőknek, hogy léteztem-e. Körforgás az egész, és tudom hogy sz@r elismerni, de nincs értelme..
2018. júl. 28. 00:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert “fogy a magyar” 🤣🤣

Sok helyen sajnos nincs pénz/lehetőség fogamzásgátlásra.

Ha mondjuk világszerte lenne szabályozás arra, hogy max 1 gyerek... de látod, itt nyomatják a HÁRMAT!!

2018. júl. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi emberek csak pusztítjuk a bolygót.

Hiàba vagyunk okosak ès èpíteni tudunk bàrmit,de pusztítjuk a környezetünket.

Szennyezzük a levegőt,vizeinket,földet,elpusztítjuk az erdőket,hiàba ültetünk fàkat az kevès nennyisèg ahoz kèpest amit naponta kivàgunk.

Miattunk

pusztultak ki àllatfajok ès tűntek el szèp termèszeti helyek csakis azèrt,mert mi emberek mohók,önzőek vagyunk ès nem foglalkozunk csak a pusztítàssal.

A termèszet az màs.

Nem kell belekötni abba,hogy a dínók is ès egyèb emberi faj is eltűnt a bolygóról.

Tènyleg semmi èrtelme annak,hogy ennyien vagyunk.

Szaporodunk mint a nyulak.

Túl nagy bennünk a szaporodàsi ösztön,de azzal nem foglalkozunk,hogy mi lesz holnap,csak az a lènyeg,hogy legyen gyerek ès ennyi.

Nagyon sok ismerősömnek,rokonomnak,kollègàmnak hàrom,nègy gyereke van.

Igen,ő dolguk,de rohamosan szaporodik az ember.

Nem termelődik arànyosan annyi èlelmiszer naponta,amennyit elfogyasztunk.

Nem születik arànyosan annyi àllat amit emberi fogyasztàsra tenyèsztenek amennyit naponta elfogyasztunk.

Szoktam mondani amikor tejet vàsàrolok,hogy az a tej nem is làtott tehenet vagy a 100% gyümölcs tartalmú ivólè soha nem làtott gyümölcsöt.

Isszuk ,esszük a mèrget naponta.

Ez egy körforgàs mert aki most születik ő sem fog màskèpp gondolkodni mert ugyanúgy ösztönösen fog gyerekeket csinàlni ès pusztítani fogja az àllatokat,környezetèt,sőt sokkal többen leszünk ezen a bolygón mint most.

Szakèrtők szerint hamar tizmilliàrdan leszünk.

Bőven elèg lenne hàromilliàrd vagy mèg kevesebb ember.

2018. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Ez olyan kedves kérdező, hogy most megy a nagy lázadó szöveg, de majd pár év múlva sírni fogsz, hogy uhh te nagyon gyereket akarsz. Főleg ha lány vagy.

Jön most az ahh én biztos nem, de hidd el nekem, de igen, akarni fogsz.

2018. júl. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, le fog csökkenni. Vagy így, vagy úgy, az apokalipszis lovasai már nyergelnek.
2018. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, olyan helyre kell menni, ahol a népsűrűség alacsony, és mindig is az lesz.

Van olyan ország, ha elmész kirándulni, előbb találkozol 5 medvével, mint 1 darab emberrel, 1 heti mászkálás után.

2018. júl. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Előbb vagy utóbb csökkenni fog, tudod a történelem megismétli önmagát.. volt anno pár nagyobb háború, járvány, nem hiszem, hogy az elkövetkezendő kb 100 évben ne lenne valami világégés féleség.

Ez egyébként elég érdekes és egyben kényes kérdés, nem GYK-ra való, hanem valami normális vita fórumra :)

2018. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani, hogy a most élő 7.6 milliárd ember közöl mindenki halott lesz 120 éven belül, beleértve a ma született csecsemőket is. Mondjuk lesz helyette másik 9-10 milliárd ember.
2018. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!