Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit ki oltani?

Hogy lehet valakit ki oltani?

Figyelt kérdés
Van egy fb ismerosom mar reg ismerjuk egymast es cseszeget.. Hogy lehetne ugy ki oltani olyan szak szavakkal amiben tokre nincs tisztaba.. Szerintem az ugy sokkal menom ha valaki ugy mondja meg a magaet hogy a masik utanna csak pislog es azt se tudja mi van
2019. aug. 27. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Szerinted sokkal menőbb, szerintem is sokkal menőbb volt. Olyan szavakat használtam amikről nem csak az a bunkó de az osztálytársai sem tudták mit is jelentenek. Már kezdett elszomorodni, mire az egyik barátja bekiáltott hogy üljél már le Alekosz! És mindenki rajtam röhögött (mondanom se kell meg is vertek és kidobtak a kukába) szerintük jobb ha vigyázol kivel okoskodsz.
2019. aug. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy így elnézlek, neked az nem fog menni, barátom.
2019. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj meg okoskodni, válassz más megoldást. Vagy tiltsd le, vagy közöld vele, hogy neked fáj az oltogatása és úgy érzed nem ezt érdemled, kérdezd meg mi öröme van ebben.
2019. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak magadat égetnéd be, ugyanis annál nincs röhejesebb, amikor valaki olyan szakszavakkal dobálózik, amiknek nincs tisztában e jelentésével.
2019. aug. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás a nyugodt, gazdag szókincsekkel és idegen szavakkal megformált véleménynyilvánítás volna. Ezzel lehet ingerültté változtatni egy átlag alatt művelt személyt.


Sajnos kérdező, az írásodból kiderül, hogy te erre egyelőre nem vagy még képes,de ne aggódj: olvass sok szépirodalmi művet, akár külföldi iróktól is, s meglátod, nyelvhasználatod színesebbé és sokrétűvé válik.

Hátránya, hogy mire idáig el fogsz jutni, már mind a ketten ki fogtok nőni ebből az "oltós" korszakotokból.


Szép napot kívánok!

2019. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Legalább húsz helyesírási hiba van a kérdésedben. Amíg alapvető szavakat nem tudsz leírni, addig ne akarj szakszavakat használni.


Amíg ilyen vállalhatatlanul írsz, ne akarj kioktatni senkit.


Tessék, kijavítottam neked:


Hogy lehet valaki beoltani / kioktatni?

Van egy Facebook ismerősöm, akivel már régóta ismerjük egymást, és most elkezdett cseszegetni (vannak ennél jobb szavak). Hogyan lehetne úgy beoltani / kioktatni, olyan szakszavak használatával, amikkel nincs tisztában? Szerintem az úgy sokkal menőbb, ha valaki úgy mondja meg a magáét, hogy a másik csak pislog, és azt se tudja, hogy mi történt.

2019. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És ne, még itt is lepontoznak. Szhééép! 1. voltam.
2019. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal inkább röhejes, ha valaki olyan szavakat makog, amiről neki sincs fogalma, hogy mit jelent.

Vagy még kiejteni sem tudja, beledadog, újra-újrakezdi...


Valószínűbb, hogy pislogás helyett kapsz egy "Magyarul beszélj, Okoska" beszólást

2019. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!