Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnak a sztárok...

Mit csinálnak a sztárok (énekesek, egyéb zenészek, humoristák stb) ha egy fellépésen jön rájuk a hasmenés? Ami olyan, hogy vagy lefut a színpadról vagy befosik? Ti melyiket tennétek a helyükben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
szerintem tablettával megelőzik az ilyeneket :) és nemutolsósorban figyelnek mit esznek előtte. Személyszerint én inkább lefutnék s színpadról, mind befosnék, mert az lenne az év híre.
2019. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
42%
Én színházazok (musicalben) és erre vannak módszerek. Pl. előadás előtt közvetlenül már nem jó enni, főleg ha sokat ugrálsz és táncolsz. Egyébként mindig van a közös gyógyszeres dobozban imodium meg bolus adstringens szóval ha valakinek nem oké a gyomra akkor olyat vesz be. Gondolom a "nagyok" is hasonlóan csinálják.
2019. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!