Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legkínosabb sztorid...

Mi volt a legkínosabb sztorid a hasfájással, hasmenéssel, menstruációs görccsel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
1x elkezdett fájni a hasam és befostam, nem volt a közelben wc.
2018. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

14 eves lehettem elso ev amikor megjott

nyar volt, nagyon meleg, busszal mentunk gorogorszagba

ejszaka olyan eros lett a verzesem hogy teljesen ataztam es a szek is csupa ver lett

nem volt wc ahol cserelni tudjak mert a buszon nem lehetett hasznalni es a balkanon nem volt kompatibilis higieniailag.....

2018. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Kb 10 évesen jött meg az első menzeszem, és akkoriban valamiért sokkal jobban fájt tőle a hasam. Mivel nem túl gyakori, hogy ilyen fiatalon kezdjen valaki menstruálni, a tesitanárom azt hitte, hogy csak hülyéskedek, és lógni akarok amikor felmentést kértem, ezért elküldött tornázni. Akkor még a létezés is fájdalmas volt, nem hogy a futkározás, fekvőtámaszozás, meg 50 felülés, szóval úgy 15 perccel az óra kezdete után diszkréten a sarokba hánytam.

Attól fogva megkaptam a felmentést tesiből...

2018. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Volt egy olyan munkahelyem, ahol még azt is nézték, mikor megyünk ki WC-re, nem lehetett akármikor kimenni, egyszer emiatt átáztam, és maradt egy folt a székemen.
2018. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
#4 ez mondjuk elég gáz a munkahely részéről xD
2018. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Az, de úgy voltam vele, hogy ha ők ilyenek, akkor nem érdekel, milyen lett a szék. Akkor épp erősebb vérzésem volt. Nem véletlenül nem vagyok már ott. :-)
2018. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
suliba összefostam magamat:/
2018. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!