Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális ahogy a mai 12 éves lányok kinéznek, viselkednek? 16/L

Figyelt kérdés

Látom az instán meg az utcán, hogy a mai 12 éves kislányokanak műkörme van, tele vannak sminkel,festve van a hajuk, és olyan ruhákat hordanak mint a mai 20 évesek. Hugom is 12 ő nem ilyen. Egyik osztálytársának van köldökpeircingje, amin már végleg kiakadtam. Tényleg még idősebbnek is néznek ki a mai kislányok, de nem értem a szülők hogy engedhetik meg ezt. Emelett már csókolóznak, fűvel fával, úgy rendesen nyelvvel, majd dicsekednek vele mindenkinek.

Nektek mi a véleményetek róla?



2019. aug. 31. 23:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Az a véleményem, hogy régebben is ez ment. Én most 24 vagyok.

Amikor 13-14 voltam cikinek számított ha valaki még nem csókolózott. Nem egy osztálytársam volt akinek volt már pasija, aktív szexuális életet élt. Középiskolában 15 évesen aki még szűz volt az lúzer volt.


Én mondjuk alapból kiközösített voltam, tehát nem hatott meg a véleményük...

A hajfestés, körömlakk, tetkó, piercing nem volt elterjedt...akinek volt azt mindenki utálta, k.rvázta, mindennek elhordta. Manapság már ez is normális...akkoriban viszont elítélték nagyon. Az volt a r1b1 aki ezeket csinálta, nem aki f...t szopott.

2019. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Azért te sem vagy semmi, a kemény +4 éveddel már annyira tökéletes ember vagy hozzájuk képest, hogy simán lenézheted őket, ugye.

Javaslom, jöjj össze a #2-es keménykedő 18 évessel, mert ő az egész emberiséget egy kalap alá vette a pár évvel fiatalabbakkal, még nálad is súlyosabb eset, de legalább összeilletek. 2 bolond 100-at csinál.

2019. szept. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az a nem normális, hogy a kemény 16 éveddel maifiatalozol. Élj úgy, ahogy jónak látod, a fiatalok szapulásával meg várj még olyan 40 évet, most még nem áll jól.
2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is 12 évesen csókolóztam,több,mint 20 éve.Öltözhetnének normálisan,hajat festeni és műkörmöt ráérnének 14 évesen elkezdeni.Haspólót én is hordtam ilyen idősen.Inkább viseljedni kellene megtanulni a többségnek,mert az öltözettől függetlenül nem nagyon megy .
2019. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%
A tegnapi hiszti meg volt. kb semmi közöd mások öltözködéséhez. Miért vagy féltékeny ilyen kislányokra? Sminkkel se műkörömmel sem szebbek.
2019. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%
Hát én se igazán értem ezt. Mert sok lány van aki sokkal szebb lenne smink nélkül, természetesen. Így meg kB olyanok mint egy porcelán baba. Viszont az a legszörnyűbb látvány mikor talpig rózsaszínbe öltözött kislányok már dohányoznak. De hát semmi közünk hozzá. Abba a világba élünk amikor már sok szülő leszarja a gyerekét, ezáltal azt csinálnak amit akarnak.
2019. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%
22 vagyok, a ti korotokban én is el voltam szörnyedve, hogy úristen, ezek a mai gyerekek... Azóta rájöttem, hogy ez nem a "mai" gyerekekre jellemző dolog, hanem úgy általában erre a korosztályra, minden generációban. Persze anno még más volt a divat, menő volt az emo és/vagy rocker stílus, de aki arra érzett indíttatást, az így is öltözhetett kvásan, festhette a haját a szivárvány minden színére, sminkelhetett ordenáré módon, csináltathatott hosszú, hegyes, fekete vámpírkörmöket, dughatott fűvel-fával (több osztálytársam terhes is lett), dohányozhatott, ihatott, stb. Még a mostaninál is jellemzőbb volt a DIY piercing minden létező testnyílás körül vagy az akkora a fültágító, amin a karom is átférne. Szerintem mindenki másképp éli meg a felnőtté válást és mindenki igényli a figyelmet. Aki normálisan is megkapja a családjától, barátaitól, annak nincs szüksége kirívó dolgokra az elismerésért, akivel pedig nem törődik eléggé a családja vagy kiközösítik az iskolában, az hajlamos a szélsőségekre egy kis figyelemért.
2019. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Miss Endzsi ***** válasza:
10 évvel ezelőtt is ez volt, akkor még nem osztották meg mindenkivel, csak a barátnőkkel, én tudom, mert akkor voltam 12.
2019. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

24 éves lány vagyok,nem volt még müköröm,sose festetem magamat és a hajamat se,nyáron a negyven fokban csak hosszu nadrágot veszek fel,hó fehér bőröm van mert nem járok szoliba ,szűz vagyok ,nem volt még pasim és nem csokoloztam,buliba még sose voltam.

Kedves kérdező gondolom ezel is bajod lesz?

2020. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!