Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyire szeretné...

Normális hogy ennyire szeretnék hasonlítani egy szomszéd nőre és úgy élni mint ahogy Ő él? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk barátok csak közeli szomszédok igy gyakran láttom már évek óta. Egy ismerőstöl (aki ismeri) megtudtam néhány dolgot róla. Ki a férje, milyen kapcsolatban van a férjével, mivel foglalkozott mielőtt férjhez ment, a férje mivel foglalkozik. Nagyon jó módúak és ez látszik is. Ő háztartásbeli egész nap a 3 gyerekével foglakolkozik, őket viszi az autójával ide-oda, állandóan jön- megy. Férje nagyon ritkán jelenik meg mint ha nem is lenne jelen az életükben, a nőcivel csak az anyukájat látni. Drága ruhái vannak, nagyon szép autója amit a férje vett neki az első gyerek születése után, mindig nagyon kedves és segítőkész. Nagyon szeretnék rá hasonlítani. Nekem is vannak jó ruháim de hiába veszem őket fel még sem leszek olyan mint ő. Nincs olyan szép otthonom, három gyerekem, olyan sok drága ruhám, olyan férjem mint neki, annyi pénzem, olyan autóm. Pár napja egy közeli étterembe tartott szülinapi partyt a lányának és aznap véletlen ott vacsiztam én is. Olyan rossz volt látni hogy én még sem vagyok olyan mint ő, de talán lehetnék. Hogyan jussak ezen az egészen túl? Mások sztárokért rajonganak én meg a szomszéd vállalkozófeleségért..
2016. márc. 14. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:

"Férje nagyon ritkán jelenik meg mint ha nem is lenne jelen az életükben, a nőcivel csak az anyukájat látni."


ez inkább borzalmas, mintsem irigylésre méltó. Mármint, nem amiatt, hogy az anyukájával van, hanem hogy a férje csak a pénzt folyatja, de a szeretetét nem kapja meg a család...

2016. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beteg a lelked,hívjál papot!
2016. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez ugye nem komoly kérdés?
2016. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De komoly. Hihetetlen szerencséje volt evvel a férfivel. Úgy vette el hogy terhes maradt.
2016. márc. 14. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Látszik rajta hogy valaki és van pénze. Nem olyan szerencsetlen mint én. Olyan magabiztos a megjelenése.
2016. márc. 14. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Betegesen féltékeny vagy!


A szerencsétlen nő ha tudná, hogy az irigy szomszédasszony egész nap őt kukkolja, és alig várja, hogy kitúrja, és a helyére kerüljön.

(Mint egy szokványos USA filmben.)

2016. márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom én kiturni! Én is szeretnék ilyen lenni csak más férfi mellett
2016. márc. 14. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Tehát adott egy nő, akinek nincs állása, az a dolga, hogy vezesse a háztartást és nevelje a gyerekeket, a férje pénzeli, elhalmozza drága cuccokkal, viszont a családja jóformán nem is látja.

Arra kíváncsi lennék, hogy a nőnek milyen végzettsége van, ha van, dolgozott-e valaha. Mert ha nem vagy nem sokat, nem lesz könnyű dolga, ha mondjuk 10 év múlva tönkremegy a házassága és ő ott marad a befolyó pénz nélkül, szinte nulla munkatapasztalattal három gyerekkel.

Nyilván nem biztos, hogy ez így fog történni, és lehet, hogy leéli az életét így, boldogan. De a mostani helyzet semmire sem garancia. Nem árt, ha van az embernek iskolája, szakmája, jövedelme.

Ha számodra tényleg vonzó, ahogy ő él, legyen. Ez esetben a teendőd, hogy keresel egy gazdag pasit, aki hajlandó neked ugyanezeket megadni.

2016. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
eretsegije van, vodafonenal dolgozott üzletben
2016. márc. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!