Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan film\rajzfilm, amit...

Van olyan film\rajzfilm, amit felnőttként újranéztetek és rájöttek az igazi mondanivalójára, vagy mélyebb üzenetére?

Figyelt kérdés

Régen annyit értettél belőle, hogy például a jók összefogtak, legyőzték a főgonoszt és együtt élnek békében míg meg nem haltak,

viszont az alkotás készítői mindezt olyan mély érzelmekkel és komoly, de burkolt filozófiai és etikai kérdésekkel tűzték tele, amikből kb 0% jött át annak idején.


Van olyan film nálatok, amit felnőttként újranézve egy teljesen más témát feldolgozó filmnek tűnik?


2019. szept. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg perverz utalás nem esett le anno. De a Micimackó meg ilyen mélyebb témájú dolgok sem jöttek át.
2019. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az összes egész estés Ghibli studio - s rajzfilm ilyen.

Ajánlom mindenkinek. 21f

2019. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a Doktor Bubó.

Gyerekként mindig megnéztem, jókat kacagtam rajta, de immár felnőtt fejjel nézve egészen más, még jobban megnevettet. Jópár poén, rejtett utalás elszállt anno a fejem felett, de ez nem is csoda, hiszen ez a sorozat nem gyerekeknek készült. Kb. mint a Macskafogó.

2019. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es Válaszoló:

Egyetértek, a Ghibli Studió produkciói valóban csodálatosak!

Nekem a "Chihiro Szellemországban" a kedvencem közülük.

2019. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!