Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok igazi fiatal, ha...

Nem vagyok igazi fiatal, ha nincs tetkóm, piercingem, nem cigizek, iszok, és nem járok sehova?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 13:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Nem, sajnálom.
2019. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez van
2019. aug. 3. 13:35
 3/19 anonim ***** válasza:
24%

De, nagyon is igazi vagy és főleg normális, okos!


Én nagyon büszke vagyok rád és remélem, majd az én gyerekem sem lesz olyan lumper, mint a mai fiatalok többsége! :)


Az a baj, hogy a mai világ becsapja a fiatalokat és elhiteti velük, hogy..., aztán egymást viszik bele, pár év múlva meg jöhet az elvonó vagy felcsavarodik egy fára stb.


Örülj neki, hogy te nem vagy birka és nem vagy benne a nyájban!


Csak így tovább!


Egy okos és hozzád való ember ezt értékelni és tisztelni fogja benned, a hlyékkel meg ne foglalkozz, akik csak le akarnak húzni!

2019. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Az #1 csak trollkodik. :D

Tudom, könnyű ezt mondani, de ne mások alapján ítéld meg önmagad. Én is önbizalom hiányos vagyok (leginkább egy egészségügyi probléma miatt) és az árt nekem a legtöbbet, ha azt nézem hogy erre-arra nem vagyok alkalmas, mások ebben-abban jobbak/mások mint én stb...


19F

2019. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%

Jaj nekem is mindig ezt a maszlagot tolták a felnőttek, aztán találd ki kiből lett a kiközösített magányos idióta, aki nem is képes igazán beilleszkedni és azóta is ő a helyi furagyerek, 30 évvel később is?


Nem kell feltétlen követni a nyájat, de azért nem kell egy unalmas embernek se lenned. Amúgy is, az embernek mennél több tapasztalata van, mennél több dolgot próbált már ki életében, annál nagyobb rálátása van a világra, annál többféle embert képes megérteni, és annál kisebb a valószínűsége, hogy azonnal és látszatra ítélkezik holmi külsőségek alapján.

2019. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Pont hogy ellenkezőleg. Te vagy az igazi fiatal és a többi meg az elzüllött. Nekem azok a régi osztálytársaim akik ittak, cigiztek stb. most kb ott tartanak hogy nem vitték semmire az életbe.
2019. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy gyerekként ezt hiszed, de (reméljük) hamarosan felnőtt leszel és igazak lesznek rád is József Attila szavai:

Az én vezérem bensőmből vezérel!

Emberek, nem vadak –

elmék vagyunk! Szivünk, mig vágyat érlel,

nem kartoték-adat.

Jöjj el, szabadság! Te szülj nekem rendet,

jó szóval oktasd, játszani is engedd

szép, komoly fiadat!

Amíg ez nem történik meg, addig csak a külvilág rólad alkotott képe fog érdekelni és betegesen próbálsz megfelelni mások igényének. Felnőttként már ez kicsit másként van. Persze kérdés, hogy ez egy-két éven belül vagy évtized múlva következik be. Felnőtté válni nem könnyű...

2019. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha józanul nézed a dolgokat: a tetkó fájdalmas, drága és öregen hlyén fog majd mutatni, maradéktalanul meg szintén nem könnyű eltávolítani és rengeteg munkahelyen nem is nézik jó szemmel. Eredetileg a börtönviseltek stigmája.


A piercing megint nem egy egészséges dolog, ha kiveszed, luk marad a helyén, csúnya és megint elkönyvelnek....


A cigi büdös, a dohányszag mindenbe beleivódik és egy dohányzóval sem csókolózni sem orálisan közösülni nem egy felemelő élmény. Drága is, ha kiszámolod egy dohányos mennyit költ havonta cigire, hát lehetne azt értelmesebb dolgokra is költeni, ráadásul a passzív dohányzás sokkal károsabb, tehát a dohányosok másokat is mérgeznek, nem csak magukat. Tüdőrák és egyéb következmény a dohányzóra nézve alap. A kopaszodás is és a ráncos bőr, rossz fogak stb. Igazából semmilyen pozitív értéke nincs a dohányzásnak és érthetetlen, hogy miért nem tiltották még be - ja, óriási hasznot hoz az államnak.


Az alkohol nagy mértékű és rendszeres használata pusztítja az agysejteket, szintén öregít, ráadásul megint egy értelmetlen pénzkidobás. Már régen rossz jel, ha valakinek alkoholra van szüksége ahhoz, hogy jól érezze magát - ez is egy pótcselekvés. Továbbá RENGETEG családot tönkretesz. Itt a gyakorin is szegény gyerekek panaszkodnak az alkoholista szülő(k)re, akik minden pénzüket elisszák stb.


A nem járok sehová, meg hát mit is takar?

Hova lehetne menni, ami manapság kulturált, ahol nem csempésznek drogot a csaj italába és ahol nem dobhártyaszaggatóan hangos a zene, vagy nagy a füst és lehet egymással beszélgetni is nem üvöltve. Meg hát nem akarják az ember lányát megdgni egy lötyögés után. Vagy pasi szögből nem akar a csj leszpni a wc-ben, akinek még a nevét sem tudod.


Most más hirtelen nem jut az eszembe - ez is elég alap már arra, hogy a sok hlye lepontozzon, de nem érdekel, csak érzékeltetni szerettem volna, hogy vajon ezekből mi az, ami értéket képviselne, amiért megérné elkárhozni vagy beállni a sorba, mert szerintem teljesen normális az, aki ebből nem kér és inkább az a sajnálatos, ha ő emiatt hátrányban érzi magát avagy nem tartja magát igazinak.


Szomorú ez a világ és nem vagyunk hozzá elegen, hogy megváltoztassuk! :(

2019. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell feltétlen követni a nyájat, de azért nem kell egy unalmas embernek se lenned."


Nem hiszem, hogy valaki unalmas lenne csak attól, hogy nincs egy sárkány a sggére tetováltatva vagy orrkarikája vagy büdös, pálinkaszaga, netán nem dgatja magát vagy dg naponta mással.


Lehet, hogy az illető tök vicces, jó a humora, intelligens, olvasott, jó lelkű, segít másoknak és a családja is számíthat rá.


Azért az unalmas és az elzüllött között is léteznek opciók.


Én azt gondolom, hogy meg kell találni mindenben a mértéket és okosan dönteni, nem pedig mások után menni.


Csak azért, mert valamit sokan csinálnak, még nem biztos, hogy jó is....

2019. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Nincs tetkóm, se piercingem, nem cigizek, nem iszok.

Eljárni viszont olyan gyakran járok el, amennyiszer csak tudok. Hol házibuli a barátnőkkel, hol múzeum pár baráttal, hol utazás a családdal.

Természetesen igaz fiatal vagy (már csak a korod miatt is) és a te döntésed, hogy mivel szeretnéd eltölteni ifjú éveidet.


18/L

2019. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!