Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az èlet hogyan szokta benyújta...

Az èlet hogyan szokta benyújtani a számlát azoknak, akik másoknak fájdalmat okoznak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
SEHOGY
2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy a megsértett tehetetlenségében ezt képzeli el önmaga vigasztalására.
2019. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Ilyen nincs. De előbb-utóbb olyan "áldozat" kerül az útjukba, aki nem hagyja magát és bosszút áll.

Meg a nagy számok törvénye is igaz: mindenki sok-sok helyzetbe kerül, jóba, rosszba, ilyenbe, olyanba, de egyszer-kétszer biztos a szemétládák is szívnak életük során.

2019. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


De ennek a szívásnak nem biztos, hogy bármi köze van az általuk elkövetett bántásokhoz.

2019. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nincsen igazság az életben.
2019. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Mar pedig van ilyen. Lehet evek multan, de mindenkit visszakapja a jot is es a rosszat is. Ez a tapasztalatom.
2019. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Persze lehet mondani, hogy utoléri a végzete, meg visszaadja az élet. De lehet, hogy valaki egész életében rosszat tesz, mégsem üt neki vissza senki. Más meg egész életében jót, mégis bele szalad valakibe és már padlón is van.


Valójában meg mindenkiben van jó is rossz is mindenki okoz fájdalmat.

2019. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az élet egy elvont fogalom, nem egy tudatos valami. Nem tud benyújtani senkinek semmit.
2019. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Ugy hogy erettsegin te lazán atmesz matekból , a 2 rosszakarod viszont megbukik es bombolnek a folyosón h utalnak élni.😂😂😂😂 de boldog voltam akkor , na mondom a 2 getyva végre szenved :)))
2019. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak azt tudom írni mint mások.

Az élet nem igazságos.

2019. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!