Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak azért nem érzik a...

A férfiak azért nem érzik a menstruációs fájdalmat, mert erősebbek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 21. 16:53
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
13%
Vannak olyan férfiak, akiknek megvan ez a fájdalom ugyanúgy havonta, de nem annyira fájdalmas, mint egyes nőknek.
2019. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mióta menstruálnak a férfiak?
2019. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A férfiak vérzés nélkül szoktak menstruálni. De komolyan. Dettó ugyanaz a hiszti...
2019. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Amikor rájuk kötöttek egy gépet hogy megmutassák nekik kb. milyen fájdalmasak a menstruációs görcsök ott szenvedtek meg sírtak a tesztalanyok szóval...

Nem mondanám hogy a fájdalomtűrésük túlszárnyalná a nőkét. Mert gondolom az erősebbet így értetted, a fizikai erőnek nem túl sok köze van ehhez.

2019. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Ez hazugság!

Mi férfiak is nagyon tudunk szenvedni a menzesz alatt!

Pont most cseréltem ki a tamponomat...

2019. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jaj, vaze!
2019. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%
Te az eszedet sem érzed.
2019. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sssaszem ***** válasza:
29%
De a férfiaknak nem jön ki a vér. Akkor hogyan képesek menstruálni?
2019. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 74123 válasza:
0%
Ez elég nagy hülyeségnek tűnik de szerintem a bàtyàm is szokott menstruànlni. Havonta egyszer kitakarítja a fürdőszobàt és lemossa a gàztűzhelyet, azon kívűl mindent én csinàlok otthon(anyàm leléett apàm még annyit dolgozik hogy szinte csak aludni jàr haza) és ilyenkor egyfolytában engem baszogat ha kilenc tanóra utàn merek pihenni egy két óràt mielött neki àllok elmosohatni, meg mindennek.
2019. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!