Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem nyílik meg?

Miért nem nyílik meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel beszélgetek (találkoztunk már) egyik osztálytársam haverja, általa ismertem meg. A srácnak bejövök, ő is nekem de ennyi semmi több.

Nagyon magába zárja a gondjait konkrét senkinek nem mondja el. Jól tudom hogy ez a lehető legrosszabb.

Ma is írt olyat amiből arra következtettem hogy baj van meg is kérdeztem hogy baj van-e, de még nem válaszolt (kesőn írtam, valószínűleg alszik). De reggel meg már biztosan nem írja le hogy mi bántja.

Hogyan érhetném el hogy kicsit megnyiljon? Rossz nézni hogy ilyen durva mód elnyomja magában.

Remelém nem veszi tolakodásnak hogy megkérdeztem meg semmi.

Mit csináljak szerintetek?


2019. szept. 3. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Először meg kell ismernem, ki kell alakulnia a bizalomnak.

Majd ha megbízik benned teljes mértékben akkor beavat a gondjaiba.

Én is ilyen vagyok amúgy.

2019. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De a legjobb barátjának sem beszél a gondjairól:/

Ismerem a legjobb barátját onnan tudom. Ha neki beszélne róla, akkor nem aggódnék annyira.

De köszönöm a választ, próbálok bizalmat kialakítani:)

2019. szept. 3. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is akar róla beszélni, kellemetlen neki vagy nem tartja olyan dolognak amit el kéne mondania.

Beszélgess vele, hogy tudja bízhat benned.

2019. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gáznak tartja, ha egy fiú a problémáiról beszél, pedig kismilliószor el lett mondva neki, hogy egyáltalan nem gáz sőt.

Megértem én, hogy nem beszél róla, én is nagyon nehezen (én azért mert utálom, ha sajnálnak meg ilyenek) de amikor beszélek ról sokkal jobb, és tudom, hogy nagyon sokat segít, ha eltudod mondani valakinek.

Oly mindegy nekem, hogy kinek beszél róla, csak beszéljen.

2019. szept. 3. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret panaszkodni, van ilyen. Igen neha sokat segít ha valakivel meglehet beszéllni a problemákat csak nehéz rászánni magad hogy elmond.
2019. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Na majd próbálkozok vagy valami.

Hátha:)

2019. szept. 3. 23:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus vagy neki biztos sikerül.

Sok sikert. :)

2019. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül könnyítenem a lelkén.

És köszönöm:)

2019. szept. 3. 23:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Örülhet, hogy ilyen barátot talált.

Biztos sikerül.

Nincs mit :)

2019. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!