Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem nézel Tv-t?

Miért nem nézel Tv-t?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 15:04
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nekem Happy Home 300 Premium van de én is úgy érzem felesleges ennyi csatorna
2019. szept. 4. 16:37
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiráz a hideg a műsoroktól, kedvencem a mostanság tömegcikként gyártott szuper magyar sorozatok, a Mi kis falunk meg a Drága örökösök kombó, amikben az összes karakter idegesítően hülye, meg az összes színész olyan szinten túljátsza a szerepét, hogy totál hiteltelenné teszi az egészet, én nem is értem, hogy bírják ezt egyesek megnézni, vagyis hogy miért ennyire jó az erőltetett idiotizmus. A tudományosnak nevezett műsorok a kereskedelmi csatornákon, ahol a szőke plázacica műsorvezető hölgy úgy beszél, mint egy 14 éves kis éretlen p_icsa, azonkívül képesek a híres "magyar celebek" véleményét kikérni, akik marhára semmit nem tudnak az adott témáról, de azért lökik magukból a hülyeségeket 1000-el, ki a frász kiváncsi erre, de most komolyan? Néha megnézem a Discovery-n a Hogyan készült-et, ha éppen akkor van, mikor kajálok, de amúgy ennyiben ki is fulladt nálam a televízió, még jó, hogy a legolcsóbb DIGI csomagunk van, bár abban is 165 hasznavehetetlen csatorna van.
2019. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Metionin ***** válasza:
100%
Mert nem érdekel. Nagyon régóta nem köt le ami benne megy. Ha meg akarok nézni egy filmet, akkor eltöltöm. Hírekről úgyis értesülök neten. Meg a reklámok is idegesítenek. 10 éve nincs tv a közelemben de nem hiányzik.
2019. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem érdekelnek a tévéműsorok. Az ismeretterjesztő csatornákat néztem egy darabig, de agybajt kaptam, amikor tízpercenként betoltak egy reklámot. Egy ideig előfizettünk a HBO-ra is, de az is egy kalap szar, le is mondtuk.


A neten minden fent van, ha érdekel egy film, akkor reklám nélkül meg tudom nézni.

2019. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Sok reklám miatt elsősorban. Egy film felénél max 10 eprces reklámnak lenne értelme, de vagy 3 szor 10-15 perc reklámnak nincs.


A másik meg a sok ismétlés és sok érdektelen műsor. Legjobb példa erre a discovery ami a legjobb csatorna volt, de már vagy egy évtizede kb. mindneki csak szidja mennyire gagyi lett és unalmas. Kábé a többi csatornán is ez a helyzet.

2019. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
1, Nincs; 2, Nem érdekel; 3, Netet használom helyette.
2019. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!