Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor egy kancsal nővel...

Mikor egy kancsal nővel találod szembe magad, legyen az első randi, doktornő, pénztáros. Melyik szemébe nézel?

Figyelt kérdés
Ha nem tudod melyikkel lát?

2018. márc. 20. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahh bakker. Látom itt is vannak .....emberek. mindkét szemével lát...
2018. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo, de ha ketté áll, hogy nézzek mindkettöbe? Ez lehetséges?
2018. márc. 20. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehetséges hogy ne legyél ennyire hülye?
2018. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szemei kereszttüzében égek.


Viccet félre téve mikor egy nem kancsal emberrel randizol melyik szemébe nézel? Egyszerűen úgy fókuszál a szemed hogy nem a konkrét szemét nézed, hanem úgy az egész arcát egyben. Ugyan ez akkor is működik ha kancsallal beszélsz. Bár nem randiztam még kancsal emberrel, de sokat beszéltem egy kancsal ismerősömmel. A legjobb ha nem zavartatja magát az ember. Nem kell kiemelni, de nem is kell azt játszani hogy nem vettük észre. Nyílván ő is tudja jól hogy látszik, nem lehet egyik napról a másikra korrigálni. Attól még teljesen normálisan el lehet társalogni.

2018. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már megfigyeltem. Normális esetben is az ember egyik szemébe nézel csak. Állítólag különböző hatása van vagy oka hogy épp melyik szemébe nézünk valakinek. Én általában ha figyelek vagy érdeklődöm, az emberek bal szemébe nézek. Ha ideges vagyok ide oda nézek hol a jobb hol a bal szemébe. Ha szuggerálni akarom (és ezt olvastam valahol) a két szeme közé nézek, mert állítolag ez szuggesztiv egyben kellemetlen hatással van arra akire így nézünk. Próbàltam de nem tapasztaltam változást. Szerintem közben lehet ki is kell guvvasztani a szemünket és akkor emiatt kerülnek kellemetlen helyzetbe :D

Szóval a kancsal ember esetében is csak válassz egy szemet, lehetőleg azt amelyik ténylegesen rád néz, és ne figyelj a másikra hogy az odébb áll. Ő attól még lát téged ;)

2018. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!