Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan telt el ilyen gyorsan...

Hogyan telt el ilyen gyorsan a 25 évem, semmit nem értem el az életben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
25 ször 365 nap szorozva 24 órával. 25 évesen még nem is kellett elérned semmit.
2019. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Abbol min 12 év iskola kötött le +gyerekkort nezve 1-6 év), azaz összesen 18 év megy el kb a "semmire"kapasbol(masoktol függés, ingyenélés alapozas eselye zero, max a szülök alapoznak).


25-18 =7 év alatt a kb nullarol (se penz ami töke lenne,sem IQ ahhoz hogyan kell megelni-tapasztalatlansag, munkahelyek probalgatasàbol)kellene feljutni addig hogy hàzad kocsid es csalàdod van?

Vissza a padba. Ujabb 3-4 év minusz kapasbol. Marad az egzisztenciara 25 eves korig nezve max 4 éved.


Szoval igy telik el gyorsan. A "semmivel".

18 tol nezve 7 év alatt hogy hàzad legyen (nezzünk egy 20 milliosat)havi kb 240.000 Ft t kellene felretenni ugy hogy ahhoz tenyleg nem nyulsz 7 évig akarmi törtenjen.


Szoval hàz nem lesz.

Valami hasznalt kocsival viszont elszambàzhatsz. Szoval 25 éves korra már jo ha legalabb egy Suzukit kepes vagy fenntartani meg költsegelni.

2019. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Miért ne érhet el huszonéves fejjel valaki valamit, kedves kommentelő? 😄


Kedves kérdező, szerinted mindenki tudja az élete célját vagy jövőképét huszonévesen?


Ha pedig így érzel, miért nem kezdesz el elmélkedni s belevàgni valamibe?


24 évesen sehol nem voltam csak elmélkedtem s kutattam önmagam.

25éves koromra pozitív irányba drasztikusan változtam leginkább szellemileg, céltudat, tudatos életvitel pl napi edzés, étkezés, folyadék bevitel, tanulgatás, idő beosztàs pl napi rutin kiépítése.


Majd alig egy év alatt a 0-ból vállalkozást beinditottam sikerrel.


Mindig bennem motoszkáltak az ötleteim, de magamat kellett rendbe raknom ott bent: fejben.


Ki vagyok? Mit szeretnék? Milyen életstílusban lennék önmagam s szabad?

Mikre avagy kire vágyok?

Mit hogyan kivitelezhetek? Mit hogyan érhetek el?


...stb

Sok ezernyi kérdés, milliónyi részlettel.


Egyedül a sötétben sétálva vagy biciklizve én s gondolataim - próbáld ki.


Azt ne feledd, hogy nem a teljes 25 évet élted meg igaz "felnőtt" tudat állapotban!

Pl babakor, később gyerekes gondolatok/fantázia...stb


Rengeteg elgondolkodtató témakört vonz ide a kérdésed.

48óra se lenne elég.


(Tudom, mert előadásokat is tartottam. Csak a kommunikáció volt 12óra folyamatos beszéddel s az se volt részletes)


S ne érezd magad lekésve bármiről,

"Ami késik nem múlik" "soha se késő"


Erre élő pl a 98éves dédim (ist nyugasztalja)

96 évesen tanult meg perfekt angolul rajtam keresztül.

Akkor még skype-on beszélt külföldi öregekkel a laptopomon keresztül.

Így a magány is kilőve s rengeteg érdekes dolgot tudott meg, tanult el - úgy hogy kényelmesen otthon maradhatott, nem terhelte meg magát.


Figyu, kezdj el elmélkedni.

Pl ismerd meg igazán önmagad.

Kezdetben pl milyen személyiség típus vagy? Dobok egy linket, ami kb körbeír, hivatalos oldal.


[link]


Mikhez értesz? Mivel tudnál foglalkozni elhivatottan?

Milyen életet/szinvonalat szeretnél elérni, ahol önmagad lehetsz boldogan?


Merj fantáziàlni, merj kreatív lenni.

A papír felülete pedig elbírja a gondolataid 😉


IQ tesztre is tudok hivatalos oldalt s javaslok egy fb oldalt is, ha hasonló beállítottságú vagy (vannak képzések, tanfolyamok is)

Fb-on:

"MinnerAkadémia"


Van pár cikk, ami hasznos tud lenni, még ha nem is vagy vállalkozó beállítottságú.


Pl az időbeosztás is adott téma az önismeretben s lelki egyensúlyban.


Hajrá! Sok sikert!


Megjegyzés: az jó ha már elgondolkodsz ezen a feltett kérdéseden.

Tudod miért?

Mert ez a tudatos változtatás kezdete is lehet!


Nézd meg az átlag népet kik 40-60plusszos fejjel búbánattal mennek munkába s nem igazán boldogak.

Holott jobbat is kihozhatnának magukból.


Minden fejben dől el első sorban, majd a tettekben. 🙂

2019. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az, hogy semmit nem értél el? Nem tudtad az általános iskolát se elvégezni és most utcát söprögetsz és tényleg szó szerint semmit nem értél el? Vagy az a bajod, hogy 25 évesen nincs saját házad, autód és feleséged/gyerekeid? Ezt így elég nehéz megválaszolni, de tegyük fel, hogy annyira azért nem reménytelen az életed, hogy az első kérdésem legyen az igaz, hanem mondjuk a második. Ha ez a helyzet akkor üdv a magyarországi protekció nélküli fiatal pályakezdők klubjában, nem vagy egyedül, de ezt ne úgy éld meg, hogy semmit nem értél el.
2019. szept. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Se kocsim pedig volt, se ház, se csaj
2019. szept. 7. 07:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Már megint vagy még mindig?
2019. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!