Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A héten tudtam meg, hogy...

A héten tudtam meg, hogy kisbabát várok. És annyira lassan telik az idő, őrjítő belegondolni hogy milyen sok van még hátra. Nektek milyen lassan vagy épp gyorsan telt el a 9hónap?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyorsan telik el 9 hónap, az egyetemi tanévkezdés olyan mintha csak múlt héten lett volna, miközben már vége az évnek
2015. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az első 12 hétben dől el megmarad-e a baba ,ezt úgy kell felfogni bármi lehet még, sajnos én nálam elment baba. Ez kővető terhességem sikeres volt,alig vártam az első 12 hét végét. 39.hétem szültem meg. Én is nagyon vártam már,nagyon szép baba lett.
2015. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom :( ettől én is rettegek :( hány hetesen vételnél el ha szabad kérdeznem? És voltak valamilyen elő jelei?
2015. máj. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!