Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogyha van aki...

Érdekelne, hogyha van aki február 29-én született, az mikor tartja szulinapjat? És nem furcsa hogy az ő szulinapja is csak négyévente van a kalendáriumon?

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

28-àn szoktàk.

Szerintem ha 29-e van nekik az nagyobb ünnep mint màsoknak màskor a szülinapja


En az olyanokat sajnalom akik pl dec 31-en születtek. Mindig egy evvel idösebbek ha evszamot nezünk, mint valojaban.es csak egy napon mult.

Exem is decemberi, es ffi letere mindig kinosan "fiatalitja"magàt 1 évvel.

2019. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Szoval aki pl 2000 dec 31 en született az màr 2018 ban 18 évesnek szamit közben javaban kiskoru még igazabol.

Ez az idö haladtaval csak hátràny hogy mindig "öregebb"papiron mint igazabol

2019. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Te mirôl beszélsz utolsó?? Ez egy baromsàg.
2019. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
86%
Nekem tesóm dec. 31-ei xd de ő azt mondta örül neki (mondjuk nemtom miert)
2019. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

#3

Ha gyors ki akarod szamolni ki mennyi idös akkor 2019 böl levonod a születesi evszamát. A honap nap reszletkerdes.

2019. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én se értem.benne van a tizennyolcadikban, de nem töltötte be. 17 csak. Ha valaki nem így mondja vagy számoljad, azaz ő baja...
2019. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem baj. Korszàmolasnal senki nem akad fenn olyanon hogy egy egyszerü evszamkivonas utan neki alljon kalkulalni, hogy most melyik honap van, ahhoz viszonyitva melyik honapban tölti az illetö, aztan értékelés, hogy betöltötte, nem töltötte, mindjart betölti, még sokà tölti be, ilyeneken senki nem "vetyeng".

Nezd pl a vedöoltast is. Mindenki(az evfolyam) ugyanakkor kapja, hiaba töltötte/nem töltötte be.

2019. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!