Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 12. én feküdtem le...

Február 12. én feküdtem le barátommal, nem védekeztünk. Amióta lefeküdtünk azóta furcsa érzést érzek az alhasam tájékán. Ma csináltam egy tesztet negatív lett. Mivel magyarázható a hasi probléma? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
lehet, hogy csak beképzelem magamnak az egészet és azért olyan furcsa ott a hasamnál?
2010. febr. 18. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármit érzel szex után közvetlenül az nem tünete a terhességnek, akkor még oda sem értek a kiskatonák. És egy hét után sem valószínű, hogy bármilyen tünetet okozna egy esetleges terhesség. Ettől függetlenül lehetsz terhes, hiszen nem védekeztetek, de nyilván a teszt negatív, hiszen az aktus óta csak 6 nap telt el. Ha késik a vérzésed, akkor csinálj tesztet, ha az negatív, akkor nem vagy terhes.
2010. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogantatás után 10-12 nappal ágyazódik be a baba a méhbe, és innentől még minimum 2-3 nap, mire a terhességi teszt képes kimutatni a HCG terhességi hormon eljő nyomait. Terhességi tüneteket is ez a hormon okoz. Bármit érzel most, az nem lehet terhesség.


Aktus után 2-3 héttel, illetve ha kimarad a vérzésed, akkor tesztelj.

2010. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teszteléssel va´rd meg a kinem maradt mensit...Ami reméljük nem lesz!!!

Tessék védekezni,ha nem szeretnétek babát!!!!!!!!!!!!!!

Ne legyetek felelötlenek,mert ba´rmikor teherbe eshetsz....Az elöváladéktól is.Peteére´s elött is mensi elötti napokban is.Ritkábban,de elöfordul.....

Òvszer,tabi....

2010. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!