Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha valakinek közel...

Az gáz ha valakinek közel 30évesen nincs sporolt pénze?!

Figyelt kérdés
sosem jártam nyaralni nem iszok nem cigizek van rendes munkám de nálam fiatalabbaknál csak az látni hol itt nyaral hol itt milios auto és a többi meg ezen felül nem kevés fére tett pénzük van de hogyan mikor egyszerű gyári munkások például
2019. szept. 7. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
A szüleik pénzén. Ez nem olyan dolog amivel fel kell vágni. Én saját pénzből utazok minden évszakban 1-2x, igaz nem luxus utakra, hanem max 3 csillahos hotelbe, de az már a nagyon maximum.
2019. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Az a provident csodákra képes. Vagy tényleg jó körülmények között élnek.
2019. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Gáznak nem gáz, de azért szerintem mindenkinek kellene félretennie valamennyit, a lehetőségeihez mérten. Én legalábbis nem érezném magam anyagilag biztonságban, ha nekem nem lenne.
2019. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha gyári munkásról van szó, akkor biztos van tartozása/adóssàga vagy pl külföldi fizut kap.


Nem azt mondanám, hogy gáz, inkább azt: nem valami céltudatos s nem is igazán tett azért, hogy jobb legyen helyzete avagy a jövője.


Akinek van érzéke s céltudatos az gyorsan is képes haladni.


Pl legutóbbi rekordom, amiből az autóm lett 1 év alatt 10kk (ft-ba nézve kb)

Pedig csak hobbinak indult, de tetszett az embereknek az alkotásom.


Menj picit rá az igaz önismeretre s alkoss kisebb-nagyobb célokat, szépen lassan pedig érd el azokat.


S ne feledd: az se mindegy, hogy tartozásban úszva van meg "mindened" vagy tiszta s nyugodt lélekkel hajthatod a fejed a párnára esténként boldog sikert elérve.


A TE életed, Tőled függ!

Sok sikert!


Sétàlj egyet a gondolataiddal s elmélkedj.

Szervezetednek s az agyadnak is jót tesz.

2019. szept. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos én érzem magam szarul hogy itt ahol lakok nincs hozzám hasonló pedig még is mindenki sír hogy nincs pénze aztán mégis van mindenre pénze főleg sok csajnál látni hogy 20 éves sincs de milios auto nyaralás ilyen étterem stb de úgy alapvetően egyre többet látom ezt mindenkinél én meg nem szorom a pénzt azt még se tartok sehol nekem ez rejtély..
2019. szept. 7. 18:37
 6/8 A kérdező kommentje:
vannak célok van munkám is de valahogy az pénz ami a dolgok meg valositásához kell az nem jön össze szinte alapvető dolgokra elmegy
2019. szept. 7. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy minimális összeget se tudsz félre rakni minden hónapban? Egy idő után össze jön
2019. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem minimális van, azt is egyetem alatt szedtem össze, jó tanulmányi eredményért ösztöndíjból, bejárósként, családi segítséggel. Különben mára NEM LENNE.

Most ugrottam bele valamibe, ami egyébként lehet elviszi az egészet és akkor nem lesz. Semennyi sem. (Viszont ha jól jövök ki belőle, akkor pár év alatt milliók.)



Egyszerű: büfészakos voltam, pocsék egyetemen, lelkes se voltam, a soft-skilljeim se jók (amik megmenthetnének ilyen helyzetben), sőt, enyhébb mentális nyűgjeim is vannak.

Eddig csak érettségis admin melóim voltak.

Mára csak kajára és rezsire költök, de amit nagy nehezen összespórolok, az elment tanfolyamokra, amikkel pont ki akartam törni. Jött még egészségügyi dolog is. Ráadásul eddig még a tanfolyamokat is rosszul választottam meg. Pedig csak pont, hogy "lábra akartam állni" velük... Olyan tanfolyamok, amiknek nem is létezik ingyenes változata. Azt hittem, hogy pár hónap alatt meg fognak térülni, ehelyett ott vagyok, ahol a part szakad.



Nagyon nehéz félretenni és jöhet bármi, ami elviszi az összeset.

Ha csak 10 ezer forintot tudsz félretenni havonta (PÉLDA), azt elviheti bármi.

Ráadásul aki nem mamahoteles / lakást örökölt / lakást vettek neki a szülei / egy lakást a család már évek óta amúgy is kiadott, de most odaadják a fiataloknak, az azt se tudom, hogy úgy egyáltalán hogy tesz félre.

2019. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!