Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet szeretni ebben a...

Mit lehet szeretni ebben a Berki Krisztiánban, mi az ami szerethető benne?

Figyelt kérdés

Úgy hallom Berkinek sikerült összegyűjtenie elegendő aláírást, hogy indulhasson. Nem értem azokat a prolikat, akik kedvelik ezt az önimádó idiótát. Miért jó ennyire műveletlen prolinak lenni? Hol van Berki Krisztián mondjuk Puzsérhoz? Puzsér sokkal értelmesebb olyan rádióműsorai és tv műsorai voltak aminek voltak értelmei és polgármester jelöltként sokkal hitelesebb, mint az állandóan igérgető Karácsony Gergely, aki tavaly a miniszterelnöki választásos elbukott. Nem értem, hogy a proliság és a műveletlenség miért lett ennyire szexi, mert ez jellemzi a Berkit. Ha meg valaki valami rosszat mond rá, akkor már irigy? Mi a fenéért lennék irigy egy önimádó, műveletlen, hataloméhes, pszichopatára?

Aki kedveli Berkit mondja már meg nekem normális érvekkel együtt, hogy miért szereti és miért követi, de tényleg normális érvekkel és nem egyszerű felszínes mondatokkal érveljetek!


2019. szept. 10. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg a Fidesz pótolta ki neki.
2019. szept. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Puzsér egy ugyanolyan semmi, mint Berki, csak más réteget (de ugyanolyan mélyen lévőt) szólít meg.
2019. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vasaltatja a heréit. 😀
2019. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
well, we're fucked.
2019. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!