Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt a Berki Krisztiánt a...

Ezt a Berki Krisztiánt a celebet, miért lájkolják olyan sokan facebookon?

Figyelt kérdés
Valaki elmagyarázná nekem, hogy mi benne szerethető? Egy megélhetési, semmitmondó, buta, ősember kinézetű celeb, aki a vagyonával vág fel amit nem tisztességesen szerzett meg. Kíváncsi vagyok azokra, akik lájkolják, miért lájkolják. Ráadásul több, mint 200 ezren. A Puzsér Róbert akinek van mondanivalója és értelmes, elgondolkoztató amit ír/mond csak 120 ezren tetszikelték. Nincs végveszélyben a magyar közízlés, hogy ilyen hulladék embereket istenít a társadalom?
2017. dec. 30. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert szeretik, ahogy hülyét csinál magából a tévében. Ne foglalkozz vele.
2017. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hülyék mindig is többen voltak. Habár nekem ez a Puzsér sem rokonszenves, egy csinált, álértelmiségi idiótának hat a szememben.


22/F

2017. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zoli780806 ***** válasza:
23%
Több proli, mint kolbász.
2017. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Pont az ami Dan Bilzerian-ban, benne mi szeretni való van? Polgári munkája nincs, pokerből lett milliárdos, a házában tart vagy 10 ingyenélő k___át, egy lamborghinit annyi neki megvenni mint a magyarnak egy 1.4-es Clio-t 16 évesen...


Nagyképű, egoista f__zkalap akit koporsóban látna szívesen az ember, mégis fél Amerika bírja, meg úgy a világon mindenhol ahol ismerik, vannak rajongói.


A kérdésedre válaszolva: Erre van igény, egy átlagos emberre mióta világ a világ, a kutya se volt kíváncsi, elmegy felette az élet, családja lesz azt szevasz.


De egy olyanra sok kamasz meg tini felnéz amikor napszemüvegben a fegyverszobában lövi magáról a képet... Ez sokakban visszatetszést kelt, az életvitel, illetve ahonnan indult.

Berki is ugyanolyan csóró volt mint egy nélkülöző cigánygyerek, de nem állt meg a focinál hanem ment tovább.


Lehet semmit mondó a szövege amit nyom az embereknek, de a megjelenése, lekezelő stílusa miatt rajonganak érte a nyomorultak. Amerikában már egy ilyen hónapok alatt eltűnik a képernyőről, egyrészt mert nem tud huzamosabb időn mit felmutatni, másrészt eleve nem is volna annyira egyéniség.


Itthon egy 10 milliós lélekszámú országban, persze hogy Őt tekintik "menőnek", de csak azért mert mutogatja magát.

Én is tudnék szerepelni több százezres adótartozással, úgy hogy le sem csuknak.

25F

2017. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy nem csak Berkinek van nem megérdemelt hírneve. Viszont nekem Puzsér sem annyira rokonszenves... Néztem egy műsorát vagy mi az és belevág a szavadba, ordibál, stb.
2017. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy ilyen embert erről.
2017. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!