Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Valóban semmirekellő lennék?

23 éves lány vagyok.

Szakközépiskolában tanultam, de nem fejeztem be, mert az akkori párommal kaptunk egy jó munkalehetőséget és külföldre költöztem. Későbbre terveztük, de így alakult.

Nem bánom.

Haza költöztem, mert a "leépítés volt"... Rá egy hétre itthon matt dolgoztam... végül ott kellett hagynom... betegség miatt.

Sajnos elég durva, emellett nem tudok dolgozni, de esti tagozaton szeretnék érettségit tenni.

Nem vagyok rossz tanuló, szeretek is tanulni..

Itthon mindenbe besegitek, szó szerint...amennyit erőm enged.

Januárban fognak kezelni, mert magán klinikán is csak akkora tudtak időpontot adni, sajnos... addig marad ez, természetesen ahogy jobban leszek, örömmel megyek dolgozni.

Néha annak is örülök, hogy az iskolába eljutok... és minden mást megoldok..

Mégis mindenhol azt kapom, hogy semmirekellő, buta, lusta vagyok..

Minek érettségizni már ennyi idősen? Stb...

Valóban így lenne?

szept. 10. 23:05  Privát üzenet  

A válaszok

Nem, aki meg azt mondja, hogy az vagy, az igazából valószínűleg nem látja át a helyzetedet, illetve nem járt a cipődbe.

Az érettségi manapság nagyon a minimum ahhoz, hogy "normális*" munkahelyed legyen hosszútávon.

*ahol legalább a minimálbért megkapod

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 10. 23:16 Privát üzenet
Ugyanmár! Mindenki értékes a maga módján! A betegsegedről pl. nem tehetsz. Es soha sem keső tanulni, új dolgokba belefogni Tervezz nyugodtan!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 10. 23:41 Privát üzenet

Nem, nem vagy semmirekellő!

És még 50 évesen is sokan érettségiznek.

Nem kell mindenkinek egyforma életet élnie. Neked ez jutott és aki meg nem járt a cipődben, az ne szóljon be.

Fiatal vagy még ahhoz, hogy feladd az álmaid!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 00:44 Privát üzenet
Nem vagy az. Pont hogy mindent megteszel, hogy jó életed legyen. Sajnos ez ilyen lassú. Attól még nem vagy lusta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 11. 07:16 Privát üzenet

Nekem informatikából tavaly érettségizett egy barátom 25 éves. Nem nincsen vele semmi baj. Informatikusként dolgozik amúgy 😬😀..

Ne foglalkozz vele mint fent írták..

A legjobbakat és sok sikert.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 11. 09:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan derithetnem ki, hogy valoban horvat felmenoim vannak?
A férfiak valóban 40-45 éves koruk között kezdenek el öregedni látványosan? Úgy ahogy a nők 25-30 között?
Lehet olyan, hogy valakinek az anyját le k. zák de az illető nem képes őszinte sértésnek venni azt, mert tudja hogy az anyja valóban AZ volt?
Először is nem találtam ilyen, a kérdésemhez való kategóriát. Azért írok ide. A Szerencsejáték zrt. -nél/ben, valóban lehetséges a csalás (ok) bármelyik (kivéve tippmixben) játékfajtában?
Valóban sok havonta 20ezer ft-ot kiadni vitaminokra?
Régen valóban kevesebbet kellett letenni az asztalra ugyanazért az eredményért?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!