Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban semmirekellő lennék?

Valóban semmirekellő lennék?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

Szakközépiskolában tanultam, de nem fejeztem be, mert az akkori párommal kaptunk egy jó munkalehetőséget és külföldre költöztem. Későbbre terveztük, de így alakult.

Nem bánom.

Haza költöztem, mert a "leépítés volt"... Rá egy hétre itthon matt dolgoztam... végül ott kellett hagynom... betegség miatt.

Sajnos elég durva, emellett nem tudok dolgozni, de esti tagozaton szeretnék érettségit tenni.

Nem vagyok rossz tanuló, szeretek is tanulni..

Itthon mindenbe besegitek, szó szerint...amennyit erőm enged.

Januárban fognak kezelni, mert magán klinikán is csak akkora tudtak időpontot adni, sajnos... addig marad ez, természetesen ahogy jobban leszek, örömmel megyek dolgozni.

Néha annak is örülök, hogy az iskolába eljutok... és minden mást megoldok..

Mégis mindenhol azt kapom, hogy semmirekellő, buta, lusta vagyok..

Minek érettségizni már ennyi idősen? Stb...

Valóban így lenne?


2019. szept. 10. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem, aki meg azt mondja, hogy az vagy, az igazából valószínűleg nem látja át a helyzetedet, illetve nem járt a cipődbe.


Az érettségi manapság nagyon a minimum ahhoz, hogy "normális*" munkahelyed legyen hosszútávon.



*ahol legalább a minimálbért megkapod

2019. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Mindenki értékes a maga módján! A betegsegedről pl. nem tehetsz. Es soha sem keső tanulni, új dolgokba belefogni Tervezz nyugodtan!
2019. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagy semmirekellő!


És még 50 évesen is sokan érettségiznek.


Nem kell mindenkinek egyforma életet élnie. Neked ez jutott és aki meg nem járt a cipődben, az ne szóljon be.


Fiatal vagy még ahhoz, hogy feladd az álmaid!

2019. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Pont hogy mindent megteszel, hogy jó életed legyen. Sajnos ez ilyen lassú. Attól még nem vagy lusta.
2019. szept. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem informatikából tavaly érettségizett egy barátom 25 éves. Nem nincsen vele semmi baj. Informatikusként dolgozik amúgy 😬😀..

Ne foglalkozz vele mint fent írták..

A legjobbakat és sok sikert.

2019. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!